Vysoké Tatry

Ubytovanie Svit

Ubytovanie Svit Podskalka lacné ubytovanie Vysoké Tatry Svit okres Poprad privát ubytovanie v súkromí rodinného domu. Lacné ubytovanie a dovolenka na Slovensku. Ponúkame ubytovanie v meste SvitUbytovanie Svit ponúka súkromné ubytovanie v 4 samostatných izbách, ubytovanie pre 1-19 ľudí. Ponuka ubytovania sa rozšírila o apartmán. Ubytovanie apartmán pre pár, alebo rodinu (ubytovanie pre 4 osoby). Pre ubytovaných hostí je pripravená zariadená kuchyňa posilovňa. Vašu dovolenku u nás Vám spríjemní posedenie v záhrade a altánok s grilomPríďte a užite si lacnú dovolenku, aj grilovanie na záhrade. Pripojenie na internet cez WIFI v celom objekte. Ubytovanie má samostatný vchod do domu a bezplatné parkovanie.
Ubytovanie Svit Podskalka - ponúkame ubytovanie v rodinnom dome. Lacné ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi. Lacná rodinná dovolenka a ubytovanie s deťmi v podtatranskom meste Svit okres Poprad, ubytovanie v okrajovej časti Podskalka. Ubytovanie má ideálnu polohu na výlety do Tatier a okolia. Táto lokalita je známa lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku a cyklistiku. Zalyžovať si môžete v neďalekom lyžiarskom stredisku. Blízka obec Lučivná ponúka lyžovanie s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry a je len 3 km od nášho ubytovania. Priamo v meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad. "Dovolenka s deťmi." Ponúkame ubytovanie pre skupiny.

Zažite skvelú lyžovačku v Tatrách a objavujte krásu Lopušnej dolinyPod majestátnou panorámou Vysokých Tatier vás očakáva naše ubytovanie v meste Svit, lákavé turistické trasy a pešie túry. Svit ubytovanie ponúkame Vám kvalitné ubytovacie služby za výbornú cenu, o tom je naša web stránka  www.ubytovaniesvit.sk
 
Ubytovanie Svit Podskalka- ponúkame Vám pekné rodinné ubytovanie na dovolenku s deťmi v podtatranskom meste Svit.
Ubytovanie Svit - Mesto Svit ponúkame Vám pekné rodinné ubytovanie na dovolenku s deťmi v podtatranskom meste Svit.
Ubytovanie Svit – ponúkame lacné ubytovanie pre rodiny s deťmi a páry v rodinnom dome vo Svite.
Ubytovanie Svit lacné – ponúkame lacné ubytovanie pre rodiny s deťmi a páry v rodinnom dome vo Svite.
Ubytovanie Svit - Hľadáte ubytovanie Svit, Poprad a okolie? My Vám ponúkame ubytovanie v súkromí, ubytovanie pre skupiny.
Ubytovanie Svit - Hľadáte ubytovanie v meste Svit, Poprad a okolie? My Vám ponúkame ubytovanie v súkromí, ubytovanie pre skupiny.
Chystáte sa na rodinnú dovolenku, alebo na rodinnú lyžovačku na Slovensku, hľadáte ubytovanie na predĺžený víkend, naše ubytovanie v Tatrách Svit Podskalka je Vám k dispozícii.
 
Hľadáte ubytovanie Poprad a okolie?  Svit a okolie vám ponúka veľa možností pre kvalitnú lacnú dovolenku plnú zážitkov, my vám ponúkame ubytovanie vo Svite, kde sa dá dovolenkovať a oddychovať lacnejšie.

Dovolenka Tatry

Najlepšia rodinná dovolenka je dovolenka plná zážitkov. Neviete sa rozhodnúť, kam na dovolenku? Príďte si užiť dovolenku s deťmi k nám.
Hľadáte voľné ubytovanie v Tatrách? Hľadáte ubytovanie pre rodiny s deťmi, potom ste na správnom mieste. Máme pre vás ubytovanie ako stvorené na pobyt s deťmi.
 
Aktívna rodinná dovolenka je čas oddychu a načerpania nových síl, Váš čas pre rodinu. Dovolenka s deťmi môže byť pre Vás nezabudnuteľná. Príďte a vychutnajte si čaro oddychu v prírode, vyberte sa na turistiku do Vysokých Tatier, navštívte historické pamiatky, termálne kúpaliská a aquaparky, môžete tu športovať, oddychovať a zabávať sa.
 
Či už plánujete dovolenku s rodinou, alebo len vo dvojici príďte si užiť aktívnu dovolenku k nám. Okolie ponúka veľa možností na aktívny oddych.
 
Kežmarok  22 km
Levoča 32 km
Ski centrum Kubašok 20 km
SkiTatry 3 km
Spišský Hrad  50 km
Jamské pleso  21 km
Plaváreň Svit  4 km
Tatranská Lomnica  20 km
Hrebienok - Vysoké Tatry 16 km
Lučivná  3 km
Poprad 9 km
Štrbské Pleso 16 km
AquaCity Poprad 11 km
Starý Smokovec 13 km
Spišská Nová Ves 32 km
Podtatranské múzeum 10 km

Lacné ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie Svit Podskalka

Ubytovanie na slovensku Vysoké Tatry

Ubytovanie v rodinnom dome Svit okr. Poprad.

Ubytovanie pre páry aj rodiny v meste Svit , 4 samostatné izby, kapacita cca 1-19 ľudí a jeden apartmán. Ubytovanie pre 23 osôb (ubytovanie pre skupiny).
Ubytovanie na letnú a zimnú dovolenku, ubytovanie na jarné prázdniny, ubytovanie na Veľkú noc.
Ubytovanie na víkend, ubytovanie na Vianoce, na Silvestra (celoročné ubytovanie).
Ubytovanie pre dvoch aj pre rodiny s deťmi , obchodných cestujúcich, turistov, cyklistov, motorkárov, robotníkov, rybárov, seniorov, jednotlivcov aj pre skupiny.
Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Ubytovanie izba – č.1

Cena od: 15 €

Samostatná 5-lôžková izba s možnosťou prístelky bez balkóna - Izba č. 1. Počet lôžok: 2 x manželská post...

Pozrite si ponuku
Lacné ubytovanie Tatry

Ubytovanie izba – č.2

Cena od: 15 €

Samostatná 3-lôžková izba (bez prístelky) bez balóna izba – č. 2. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 ...

Pozrite si ponuku
Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie izba – č.3

Cena od: 15 €

Samostatná 4-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 3. Počet lôžok: 1 x manželská ...

Pozrite si ponuku
Lacné ubytovanie

Ubytovanie izba – č.4

Cena od: 15 €

Samostatná 3-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 4. Počet lôžok: 1 x manželská ...

Pozrite si ponuku
Apartmán Tatry

Apartmán Tatry apartmán…

Cena od: 15 €

Apartmán Vysoké Tatry. Útulný 4-lôžkový apartmán, ubytovanie pre 1-4 osoby v apartmáne v Tatrách. Apartmán je si...

Pozrite si ponuku
Pozrite si našu stránku a vyberte si to najlepšie ubytovanie pre Vás.
Rezervácia ubytovania - ubytovanie si môžete priamo rezervovať telefonicky    +421 911 457 805   alebo emailom:   rena1108@gmail.com .

Informácie

Plánovanie úspešných udalostí si vyžaduje ďalšie spojenie s hosťom.

Privát - dôležité informácie

Privát Vysoké Tatry - informácie

Privát Tatry

Privát Tatry ponúkame pekné rodinné útulné a príjemné ubytovanie pod Vysokými Tatrami v súkromí, privát v meste Svit okr. Poprad. Privátne ubytovanie v dome s dobrou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Ako si môžete rezervovať pobyt u nás? Pobyt si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom. Často kladené otázky (FAQ).

Čítať viac
Privát Tatry podmienky používania

Ubytovanie podmienky používania

Privát Tatry

Všeobecné podmienky ubytovania. Tieto Všeobecné podmienky ubytovania upravujú vzájomné zmluvné vzťahy medzi ubytovanie Svit a jej zákazníkmi. 

Čítať viac
×

Prihlásiť sa