Ubytovanie a dovolenka na Slovensku

 

Dovolenka na Slovensku

Dovolenka na Slovensku
Najlepšia dovolenka na Slovensku - dovolenka na Slovensku je ideálnym riešením pre tých, ktorým sa nechce cestovať ďaleko. Slovensko má množstvo prírodných krás i historických pamiatok a je krajinou, ktorú objavuje čoraz viac turistov. Tatry sú krásnym miestom v lete i v zime. Najlepšia dovolenka je doma na horách. Doprajte si skvelú rodinnú dovolenku plnú zážitkov pre celú rodinu.
Plánujete stráviť dovolenku na Slovensku? Dovolenka na Slovensku môže byť plná zážitkov a spomienok, na Slovensku je z čoho vyberať. Slovensko ponúka veľa krásnych miest, kde môžete stráviť dovolenku so svojou rodinou a prežiť krásnu dovolenku na Slovensku.
 
Dovolenka na Slovensku s deťmi. Príďte si užiť letnú dovolenku na Slovensku s deťmi k nám, my vám ponúkame lacné ubytovanie na Slovensku s deťmi, ubytovanie v Slovenských veľhorách. Hory, turistika, voda, ale aj historické pamiatky a veľa zážitkov, pekná rodinná dovolenka na východnom Slovensku pod majestátnymi tatranskými štítmi. Ak plánujete dovolenku s deťmi, alebo dovolenku len vo dvojici, radi Vás u nás privítame.
 

Ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na východnom Slovensku, Prešovský kraj v meste Svit.

Ubytovanie na Slovensku v 4 izbách s kapacitou 19 miest a v jednom 4-lôžkovom apartmáne, spolu ubytovanie pre 23 osôb na Slovensku.
 

Lacné ubytovanie na Slovensku, rodinná dovolenka na Slovensku, dovolenka s deťmi, 
letná dovolenka, zimná dovolenka, ubytovanie na stránke - www.ubytovaniesvit.sk

Lacná dovolenka na Slovensku, dovolenka pre dvoch, lacné ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre skupiny, ubytovanie pre rodinu s deťmi, dovolenka s deťmi na Slovensku. 

Hľadáte ubytovanie na Slovensku s deťmi? My vám ponúkame ubytovanie s deťmi v blízkosti lyžiarskeho strediska príďťe si užiť skvelú lyžovačku na Slovensku. Naše mesto pod Tatrami má výhodnú polohu a pre návštevníkov je Svit atraktívny hlavne kvôli blízkym horámPríďte naplno relaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších slovenských horách (dovolenka na horách).


Ponúkame lacné ubytovanie v rodinnom dome v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. V prvej izbe nájdete 5 lôžok, 2 prístelky, kúpeľňu a toaletu. V druhej izbe sú 3 lôžka, v tretej izbe sú 4 lôžka, 1 prístelok a balkón. V poslednej 4 izbe sa nachádzajú 3 postele, 1 prístelka, sprchovací kút, umývadlo aj balkón. Dve izby majú teda vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Pre hostí je pripravená aj plne vybavená kuchynka s variacou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Ponúkame aj ubytovanie v 4-lôžkovom apartmáne. Celková kapacita ubytovania je 23 ľudí.
 
Ubytovaní hostia majú k dispozícii  altánokposilňovňa a bezplatný Wifi internet v celom objekte. Bezplatné parkovanie pri objekte.
 
Ubytovanie má výhodnú východiskovú polohu na výlety do Vysokých TatierLopušnej doliny. Ak rozmýšlate kam na rodinnú lyžovačku na Slovensku prídte k nám, za dobrou lyžovačkou netreba jazdiť príliš ďaleko v blízkosti sú tri SKI strediská. Okolie ponúka množstvo zaujímavosti a návštevníkom sa ponúka nespočetné množstvo tipov na výlety.
 

Letná dovolenka na Slovensku

Letná dovolenka na Slovensku s deťmi môže byť pre vás nezabudnuteľným zážitkom. Východné Slovensko ponúka krásu mnohých podôb. Turistika a pobyt v krásnej prírode. Na východnom Slovensku nájdete aj aquaparky, termálne kúpaliská a kúpeľe. Neváhajte a príďte. My vám ponúkame ubytovanie pre dvojice, ubytovanie pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich aj turistov. Ponúkame ubytovanie pre skupinu, aj pre skupiny rodín s deťmi. Ponúkame ubytovanie aj na jednu noc.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom:

+421 911 457 805 - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a bude to pre Vás naj dovolenka na Slovensku. Tak neváhajte a príďte si užiť krásnu dovolenku na Slovensku k nám. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.


×

Prihlásiť sa