Fotogaléria

Ubytovanie Svit Podskalka. Ponúkame ubytovanie v súkromí v meste Svit v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest.

Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami - www.ubytovaniesvit.sk

Príďte naplno relaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších slovenských horách Vysokých Tatrách.Ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Svite v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. V prvej izbe nájdete 5 lôžok, 2 prístelky, kúpeľňu a toaletu. V druhej izbe sú 3 lôžka, v tretej izbe sú 4 lôžka, 1 prístelok a balkón. V poslednej 4 izbe sa nachádzajú 3 postele, 1 prístelka, sprchovací kút, umývadlo aj balkón. Dve izby majú teda vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Pre hostí je pripravená aj plne vybavená kuchyňa s variacou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii aj domáci fitness a bezplatný Wifi internet v celom objekte. Bezplatné parkovanie vo dvore pre 3 autá, pri objekte je priestor na parkovanie pre ďalšie 3 autá. Ideálna poloha na výlety do Vysokých Tatier a Lopušnej doliny. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina.


Vyberte si svoje ubytovanie a môžete si ho priamo rezervovať telefonicky   +421 911 457 805   alebo emailom:   rena1108@gmail.com .


Ubytovanie v súkromí privát vo Svite

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Svite Podskalke so samostatným vchodom, 4 izby, kapacita cca 1-19 ľudí, ideálne pre rodiny, obchodných cestujúcich a turistov.

Naše ubytovanie Vám ponúka ideálnu polohu na výlety do Vysokých Tatier a v bízkosti (3 km.) je Lyžiarske stredisko Lopušná dolina.

Ubytovanie v súkromí privát Svit - Štandardná izba - č. 1

Štandardná izba - č. 1

Cena od: 15 €

Štandardná izba č.1. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Max. počet osôb - 7. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe.

Pozrite si ponuku
Ubytovanie v súkromí privát Svit - Štandardná izba - č. 2

Štandardná izba - č. 2

Cena od: 15 €

Štandardná izba č.2. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Max. počet osôb - 3. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.

Pozrite si ponuku
Ubytovanie v súkromí privát Svit - Štandardná izba - č. 3

Štandardná izba - č. 3

Cena od: 15 €

Štandardná izba č.3. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 5. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Balkón.

Pozrite si ponuku
Ubytovanie v súkromí privát Svit - Štandardná izba - č. 4

Štandardná izba - č. 4

Cena od: 15 €

Štandardná izba č.4. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 4. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Balkón.

Pozrite si ponuku
Prízemný apartmánový byt

Prízemný apartmánový byt

Cena od: 15 €

Už od 14-06-2019 ponúkame na prenájom ďalšie, úplne nové priestory.

Pozrite si ponuku

Pozrite si našu ponuku a svoje ubytovanie si môžete priamo rezervovať telefonicky    +421 911 457 805   alebo emailom:   rena1108@gmail.com .

×

Prihlásiť sa