Lopušná dolina

Lopušná dolina

Lopušná dolina – krásna rekreačná oblasť s nádherným lesným prostredím, vhodná na oddych pre celú rodinu s cyklistickými a turistickými trasami vhodná na, rodinné výlety a iné športové a voľno časové aktivity.
 
Lopušná dolina je vzdialená len 3 km od mesta Svit do ktorého sa dostanete zrekonštruovanou asfaltovou cestou a 13 km od mesta Poprad s ktorým je prepojená aj s cyklistickým chodníkom (cyklistický chodník Poprad Svit) má asfaltový povrch s minimálnym prevýšením, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi, na ktorom sa nachádzajú viaceré možnosti občerstvenia, lavičky a náučné informačné panely. Odmenou vám bude nádherný panoramatický výhľad na Vysoké Tatry.
 
Hlavne turistika je v Lopušnej doline veľmi obľúbená. V okolí Lopušnej doliny sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike, pešej turistike a ďalším aktivitám.

Lopušná dolina Ski centrum

Ski centrum Lopušná dolina tvoria tri strediská – Lopušná dolina, SkiTatry Nová Lopušná dolina, Snowpark Lučivná. Jednotlivé strediská ponúkajú návštevníkom široké spektrum zjazdoviek s rôznou obtiažnosťou. Spolu tu nájdete až 14 vlekov a všetky trate sú zasnežované aj technickým snehom. Stredisko ponúka aj ski servis a požičovňu. Samozrejmosťou je večerné lyžovanie a priaznivci bežkovania môžu využiť 5 km upravovaných bežeckých tratí v okolí.
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina

Lopušná dolina lyžovanie - užite si rodinnú lyžovačku za skvelé ceny.
 
Lopušná dolina lyžiarske stredisko-mapa.
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Stredisko leží v nadmorskej výške 777 m až do 916 m nad morom.
 
Lyžiarske zjazdovky sú situované na severo východ na trávnatých terénoch - pasienky v pásme lesa. Kvalita zjazdových tratí je zabezpečovaná mechanickým zasnežovaním, v rátane pravidelnej mechanickej úpravy zjazdoviek.
 
K dispozícii sú 4 vleky Tatrapoma, z toho 2 vleky pre začínajúcich lyžiarov (detský svah). Denné aj večerné lyžovanie.
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina požičovňa lyží, lyžiarska škola

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina - požičovňa lyží, lyžiarska škola.
 
V lyžiarskom stredisku je možnosť požičania kompletnej lyžiarskej výstroje, SKI požičovňa, možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a SKI servis.
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina bufet (občerstvenie)

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina - bufet.
 
V lyžiarskom stredisku je možnosť občerstvenia v bufete Zrubik, aj celodenné stravovanie v reštaurácii v hoteli Lopušná dolina, kde ponúkajú aj denné menu.
Hotel Lopušná dolina ponúka aj Wellness. K dispozícii máte fínsku, parnú a infra saunu, vonkajšiu a vnútornú vírivku, oddychovú miestnosť s masážnym kreslom, ochladzovaciu kaďu a vedro. V ponuke majú aj outdoorový bazén s protiprúdom, ktorý  je v termíne od 15.10. do 15.5. kalendárneho roka mimo prevádzky. Po dobrej lyžovačke si môžete oddýchnuť a relaxovať vo wellness.
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina bezplatné parkovisko priamo pod vlekmi

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina - bezplatné parkovisko.
 
Bezplatné parkovanie hneď pod vlekmi. Parkovisko je situované pred vstupom do lyžiarskeho areálu. 
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina prírodná ľadová plocha klzisko

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina - prírodná ľadová plocha (klzisko).
 
V lopušnej doline pre vás pripravili prírodnú ľadovú plochu klzisko s pravým ľadom a rozmermi 24 m x 14 m. Korčuľovanie na prírodnom ľade sa nedá porovnať s korčuľovaním na umelom mestskom klzisku. Korčuľovanie na ľade je zdravou voľnočasovou aktivitou na čerstvom vzduchu.
 
Zimné lyžiarské strediská sa väčšinou sústreďujú na zjazdových lyžiarov. Niektorí si však radšej užívajú kondičné vychádzky na bežkách, pri ktorých si viac užijú okolitú prírodu. V Lopušnej doline meria bežkársky úsek 3 kilometre, takže aj bežkári si prídu na svoje k dispozícii sú upravené bežecké trate pre začiatočníkov aj pokročilých..
 

Ski centrum Lopušná Dolina

Ski centrum Lopušná Dolina skvelá rodinná lyžovačka na Slovensku za dobrú cenu. V Lopušnej doline sú tri perfektné, upravené zjazdovky rôznych obtiažnosti.
Lopušná dolina, SkiTatry Nová Lopušná dolina, Snowpark Lučivná. Lyžiarské stredisko je vhodné pre zdatných lyžiarov a snowboardistov, zároveň poskytuje mierne a široké lyziarské svahy pre deti i začiatočníkov.

Ski Tatry Tatrasvit - Nová Lopušná Dolina – lyžiarske stredisko lyžiarom ponúka kvalitné zimné rekreačné vyžitie. Na dĺžke 1100 m je k dispozícii jeden z najkvalitnejších slalomových svahov vo Vysokých Tatrách, ktorý je vhodný pre skúsenejších lyžiarov, ale aj pre začínajúcich lyžiarov. V stredisku je možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a možnosť bezplatného parkovania.

Lyžiarské stredisko Snowpark Lučivná - Vám ponúka lyžovanie pod Tatrami v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. V stredisku nájdete štyri lyžiarské vleky a zjazdové trate ľahké až stredne ťažké.

Lyžovačka za dobrú cenu Lopušná dolina. Užite si lyžovanie v Lopušnej doline, skvelú rodinnú lyžovačku s ideálnymi podmienkami na lyžovanie pre začiatočníkov aj pokročilých.
 
 

Skvelá lyžovačka na Slovensku pod Vysokými Tatrami v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina.


V bízkosti nášho ubytovania sa nachádza ešte :
 
Ski centrum Kubašok Lyžiarske stredisko Ski centrum Kubašok sa nachádza neďaleko Popradu a Vysokých Tatier v obci Spišské Bystré, ktoré je vzdialené od Popradu len 8 km v areáli strediska je 5 vlekov, ski servis, inštruktori z lyžiarskej školy, požičovňa lyži a snowboardov, záchranná služba. Stredisko poskytuje veľmi dobré podmienky pre začiatočníkov i pokročilých, rodiny s deťmi i školy.
 
Alebo si užite skvelú lyžovačku v TOP lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách. Lyžovanie vo Vysokých Tatrách umožňujú 3 moderné lyžiarske strediská – Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, ktoré ponúkajú 24 km zjazdoviek rôznej náročnosti vhodných pre vynikajúcich lyžiarov i začiatočníkov.

Chystáte sa na dovolenku do Lopušnej doliny? Hľadáte ubytovanie v Lopušnej doline? Lopušná dolina ubytovanie - my vám ponúkame ubytovanie v súkromí v rodinnom dome, privát v meste Svit okr. Poprad. Ak ste priaznivci lyžovania, bežkovania, alebo turistiky Lopušná dolina sa nachádza len 3 km od nášho ubytovania. Ponúkame Vám lacné ubytovanie, privát v blízkosti lyžiarského strediska Lopušná dolina, Ski Tatry, Snowpark Lučivná.

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - Aké sú možnosti v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

Ubytovanie Svit - lacné ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami privát v meste Svit okr. Poprad

Ubytovanie Svit - lacné ubytovanie Vysoké Tatry privát, ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Svite okr. Poprad. Privát Tatry 4 izby, kapacita cca 1-19 ľudí. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Lacné ubytovanie na Slovensku.

Ubytovanie Svit - privát pod Vysokými Tatrami s výhodnou polohou na výlety a spoznávanie Vysokých Tatier a ich zaujímavostí, aj blízkeho Popradu a jeho okolia. Lyžiari majú k dispozícii lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách, alebo 3 km vzdialeného lyžiarskeho strediska Lopušná dolina, kde si môžu zalyžovať s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

Privát pod Tatrami izba - č. 1

Privát pod Tatrami izba – č.1

Cena od: 15 €

Samostatná 5 lôžková izba s možnosťou prístelky. Izba č.1. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ, 1 x samostatné lôžko, 2 x pristelok. Max. počet osôb - 7. Kúp...

Pozrite si ponuku
Privát pod Tatrami štandardná izba - č.2

Privát pod Tatrami izba – č.2

Cena od: 15 €

Samostatná 3 lôžková izba bez prístelky izba – č.2. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Max. počet osôb - 3. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Pekné a cenovo pr...

Pozrite si ponuku
Privát pod Tatrami izba - č. 3

Privát pod Tatrami izba – č.3

Cena od: 15 €

Samostatná 4 lôžková izba s možnosťou prístelky. Izba č.3. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 5. Kúpeľňa (sprchovací kút) a ...

Pozrite si ponuku
Privát pod Tatrami izba - č. 4

Privát pod Tatrami izba – č.4

Cena od: 15 €

Samostatná 3 lôžková izba s možnosťou prístelky. Izba č.4. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 4. Kúpeľňa (sprchovací kú...

Pozrite si ponuku
Prízemný apartmánový byt

Prízemný apartmánový byt

Cena od: 15 €

4 lôžkový apartmánový byt situovaný na prízemí s kompletne vybavenou kuchynkou so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Z možnosťou využitia záhradného altánku a...

Pozrite si ponuku

Rezervácia ubytovania - ubytovanie Svit - pozrite si našu ponuku ubytovania a ubytovanie si môžete priamo rezervovať telefonicky    +421 911 457 805   alebo emailom:   rena1108@gmail.com .

×

Prihlásiť sa