Privát Vysoké Tatry - informácie

Ubytovanie Vysoké Tatry Privát

Ubytovanie Vysoké Tatry Privát
Ubytovanie Vysoké Tatry privát. Tatry vám ponúkajú jedinečné možnosti pre aktívny odpočinok v krásnom prostredí, turistiku a krásne výlety. My vám ponúkame ubytovanie na priváte v Tatrách.

Privát

Privát
Privát pekné ubytovanie za výhodnú cenu vo Vysokých Tatrách v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie privát s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a spoznávanie okolia. Radi Vás u nás privítame.
 
Turistika, turizmus, prechádzky ľahšia či náročnejšia turistika okolie Vám ponúka skvelé možnosti. Táto lokalita je vhodným východiskovým bodom na podnikanie vysokohorských túr a pešiu turistiku.
 
Blízke okolie ponúka širokú paletu možností výletov v letnom i zimnou období. Výlety za poznávaním okolia, zábavou, alebo výlety do prírody s deťmi. Objavte miestne turistické atrakcie a zaujímavosti. My Vám radi dáme tipy na výlety, kam na výlet. 
 

Privát - Ubytovanie Svit

Privát útulne ubytovanie v krásnom priváte priamo pod Tatrami. Ubytovanie na priváte Vysoké Tatry.
 

Ako si môžete rezervovať pobyt u nás:


Ubytovanie Vysoké Tatry privát - Svit Podskalka okr. Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát ubytovanie Vysoké Tatry v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie na priváte s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras


Ubytovanie Svit Podskalka - kontaktné údaje

Kontaktné údaje 

Telefonicky:

  • Telefón: +421 911 457 805
  • Telefón: +421 911 669 662
    (comunication for english)

Emailom:

  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
 
 
 

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o ubytovanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Často kladené otázky (FAQ)

Často kladené otázky (FAQ)
Odpovede na Vaše často kladené otázky. Pokiaľ ste nenašli odpoveď na Vašu otázku neváhajte nás kontaktovať.

Odpovede na často kladené otázky (FAQ). 

 

01 Ako môžem stornovať alebo zmeniť rezerváciu?
Ak chcete zmeniť alebo stornovať rezervované ubytovanie, musíte to urobiť písomne (e-mailom).

02 Čo sa stane, ak prenajímateľ zruší moju rezerváciu?
Ubytovateľ bude informovať o zmene rezervácie alebo o jej zrušení ihneď po nastaní mimoriadnych okolností a ponúkne vám náhradné riešenie.

03 Akým spôsobom sa platí rezervácia?
Rezervácia sa platí pri príchode na pobyt.

04 Kedy je rezervácia potvrdená?
Rezervácia je potvrdená keď ju potvrdí ubytovateľ.

05 Musím kontaktovať prenajímateľa? Ak áno, kedy?
Bolo by vhodné, aby ste pred príchodom kontaktovali prenajímateľa. Váš príchod do objektu môžete nahlásiť aj SMS správou alebo telefonicky a od prenajímateľa si môžete prípadne vyžiadať aj dodatočné informácie o ubytovaní, ktoré Vás zaujímajú.

06 Máte otázky? Napíšte nám.
Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

 

Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky. Napíšte nám kontakt.

Podporte nás prosím
Ak boli naše stránky pre Vás užitočné, alebo sa vám páčia, môžete nás podporiť na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Printerest, LinkedIn, VK. Ďakujeme vám za podporu. Ďakujeme za Vaše LIKE, komenty aj zdieľania. Odporúčte nás Vaším známym a priateľom.
 
Podporte nás
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Kde ísť na výlet a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbského Plesa, Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice a mesta Poprad. Najzaujímavejšou zimnou atrakciou Vysokých Tatier sa už tradične stáva Tatranský ľadový dóm.
V lete možno podnikať vysokohorské (túry) vo Vysokých (Tatrách) na Rysy, Slavkovský štít, Jahňací štít, Kôprovský štít (Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina).
Môžete sa vybrať na nenáročné túry v Tatrách, obdivovať krásnu prírodu (náučné chodníky), alebo navštíviť horské chaty v Tatrách. Tatranské (vodopády) a plesá môžu byť tiež vaším turistickým cieľom (Velické pleso a Velický vodopád). Prechádzka na Popradské Pleso je nenáročná, môžete sa tu vybrať s celou rodinou, zvládnu to aj mamičky s detičkami v kočíkoch.
Z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít, jazda lanovkou bude pre deti nezabudnuteľný (zážitok). Zážitkom pre deti bude aj jazda Tatranskou elektrickou železnicou, alebo jazda zubačkou z Tatranskej Štrby.
V širšom (okolí) sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Kežmarok, Spišská Sobota, Levoča, Moderné a interaktívne múzeum v centre historickej Levoče, Gánovské travertíny a Gejzír, Červený Kláštor splavovanie Dunajca na pltiach, Spišské podhradie, Spišská Nová Ves).
Táto lokalita je známym lesným prostredím, je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku, cykloturistiku a hubárčenie, v blízkych (lesoch) môžete zbierať lesné plody.
Priamo v meste nájdete krytú plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská a aquaparky.
Jaskyne priťahujú mnohých turistov. Jedným z nezabudnuteľných zážitkov pre Vás môže byť aj návšteva jaskyne, môžete sa vybrať do Važeckej alebo Belianskej jaskyne. Vďaka kvapľovej výzdobe jednou z najkrajších (jaskýň) je Demänovská jaskyňa slobody.
V zime je možnosť lyžovaniaSKI Lopušná, dobre si zalyžujete aj v neďalekej obci Lučivná, alebo Liptovská Teplička. Na svoje si prídu priaznivci zjazdového lyžovania, no nájdete tu aj kvalitné udržiavané bežkárske (trate). K dispozícii sú vám aj SKI strediská v Tatrách.
V okolí je pre vás mnoho zaujímavých (ponúk) na trávenie voľného času. Aj vzdialenejšie okolie ponúka návštevníkom nespočetné množstvá tipov na výlety.
V neďalekom meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa zaujímavosti, ponúka sa návšteva kultúrno historických pamiatok (Tatranská galéria, Múzeum TANAP, Podtatranské múzeum v Spišskej Sobote, Národopisné múzeum Smižany), alebo tradičných podujatí, adrenalínové (atrakcie) horská dráha Tatrabob je adrenalínová atrakcia v Tatranskej Lomnici pre malých aj veľkých návštevníkov, atrakcie pre deti (Zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi) a návšteva múzeí.
×

Prihlásiť sa