Ubytovanie

Vysoké Tatry ubytovanie - lacné ubytovanie Vysoké Tatry. Ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Vysokých Tatrách v podtatranskom meste Svit okr. Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka s kapacitou 23 lôžok. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier, Nízkych Tatier a okolia v blízkosti lyžiarskeho strediska. Lacný privát pod Tatrami s bezplatným parkovaním, domácim fitnessom, samostatným vchodom a altánkom. Ubytovanie je v tichej a kľudnej lokalite. Okolie je známe krásnym lesným prostredím. Milovníci krásnej prírody si tu prídu na svoje.

Ubytovanie pod Tatrami ponuka

Vysoké Tatry ubytovanie - ubytovanie pod Vysokými Tatrami. Ponúkame pekné a lacné ubytovanie pod Tatrami na súkromí rodinného domu v 4 samostatných izbách, ubytovanie v Tatrách pre 1-19 osôb. A ubytovanie v 4-lôžkovom apartmáne pre 1-4 osoby. Celková kapacita ubytovania je 23 osôb. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, aj pre skupinu rodín. Samostatné izby umožňujú ubytovanie aj pre viac skupín. Ubytovanie je vhodné pre jedného, nakoľko cena ubytovania je za osobu / noc. Ponúkame celoročné ubytovanie, takže vás ubytujeme počas letnej aj zimnej dovolenky, alebo počas jarných prázdnin. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáce fitko a altánok, kde sa dá grilovať a príjemne posedieť.

Privát pod Tatrami izba – č.1

Samostatná 5-lôžková izba s možnosťou prístelky bez balkóna - Izba č. 1. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ, 1 x samostatné lôžko, 2 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie pre 1-7 osôb v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s deťmi.

Privát pod Tatrami izba – č.2

Samostatná 3-lôžková izba (bez prístelky) bez balóna izba – č. 2. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie pre 1-3 osoby v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.

Privát pod Tatrami izba – č.3

Samostatná 4-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 3. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie pre 1-5 osôb v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.

Privát pod Tatrami izba – č.4

Samostatná 3-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 4. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie pre 1-4 osoby v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.
×

Prihlásiť sa