Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie v súkromí Vysoké Tatry - ubytovanie Vysoké Tatry. Ubytovanie na súkromí vo Vysokých Tatrách v rodinnom dome v podtatranskom meste Svit okres Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka s kapacitou 23 lôžok. Ubytovanie Vysoké Tatry s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier, Nízkych Tatier a okolia Popradu v blízkosti sú lyžiarske strediska. Ubytovanie v súkromí v Tatrách v príjemnom prostredí s bezplatným parkovaním, domácim fitness, samostatným vchodom a záhradným altánkom. Ubytovanie je v tichej a kľudnej lokalite. Okolie je známe krásnym lesným prostredím. Milovníci krásnej prírody si tu prídu na svoje.

Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v súkromí Vysoké Tatry - ubytovanie na súkromí vo Vysokých Tatrách. Ponúkame pekné a lacné súkromné ubytovanie pod Tatrami na súkromí rodinného domu v 4 samostatných izbách, ubytovanie v Tatrách pre 1-19 osôb. A ubytovanie v 4-lôžkovom apartmáne pre 1-4 osoby. Celková kapacita ubytovania v súkromí je 23 osôb. Ubytovanie je vhodné pre skupiny aj rodiny s deťmi, vhodné na dovolenkové stretnutia rodín, alebo skupiny priateľov a turistov. Ubytovanie v dome je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Samostatné izby umožňujú ubytovanie viac skupín. Ubytovanie je vhodné pre páry aj pre jedného, nakoľko cena ubytovania je za osobu / noc. Ponúkame celoročné ubytovanie, ubytovanie na letnú dovolenku, ubytovanie na zimnú dovolenku, aj ubytovanie na jarné prázdniny.

Ubytovanie izba – č.1

Samostatná 5-lôžková izba s možnosťou prístelky bez balkóna - Izba č. 1. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ, 1 x samostatné lôžko, 2 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie v súkromí pre 1-7 osôb v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu.

Ubytovanie izba – č.2

Samostatná 3-lôžková izba (bez prístelky) bez balóna izba – č. 2. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie v súkromí pre 1-3 osoby v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.

Ubytovanie izba – č.3

Samostatná 4-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 3. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie v súkromí pre 1-5 osôb v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.

Ubytovanie izba – č.4

Samostatná 3-lôžková izba s možnosťou prístelky s balkónom - Izba č. 4. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x prístelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Televízor a bezplatné wifi pripojenie. Nefajčiarska izba. Ubytovanie v súkromí pre 1-4 osoby v Tatrách. Je vhodná pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom.
×

Prihlásiť sa