Apartmán Tatry apartmánový byt

Apartmánový byt

Apartmánový byt
Apartmánový byt, ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou (viete si zabezpečiť vlastné stravovanie) so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. V apartmánovom byte sa ubytujete celoročne s celkovou kapacitou 1-4 osoby.

Apartmán Tatry

Apartmán Tatry
Apartmán Tatry Svit okres Poprad. Ponúkame Vám lacné ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách v meste Svit okres Poprad. Pekné ubytovanie v Tatrách pre 1-4 osoby v tichom prostredí. Priestranné ubytovanie vhodné pre rodiny, ale aj pre páry.
 

Apartmán 

Apartmán
Apartmán Vysoké Tatry Svit, je vhodný na ubytovanie pre rodinu, alebo pre páry. Apartmán je najlepšie vybavená izba v našej ponuke. Priestranný 4-lôžkový apartmán v apartmáne sa nachádzajú 4 pevné lôžka (dve dvojlôžkové postele) s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, (výhodou apartmánu je kuchynka) kuchyňa s jedálenským kútom. Apartmán má samostatný vstup a je situovaný na prízemí. Ponuka apartmánov je široká, ale veríme že si vyberiete ten náš.
 

Posedenie pri dome

Posedenie pri dome
Posedenie pri dome je skvelým miestom, kde si môžete vychutnať šálku dobrej kávy, alebo si odpočinúť pri šálke lahodného čaju.
 

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie Vám umožní posedenie pri dobrej knihe a pohári dobrého vína, alebo posedenie s priateľmi, ktoré vám môžu urobiť deň krajším. Keď začne slnko hriať a vonkajšie teploty začnú byť príjemné, vonkajšie sedenie slúžiť na príjemné a pohodlné sedenie a nerušený oddych, stáva sa príjemným miestom oddychu.
 
Terasa pri dome - táto zastrešená jednoduchá terasa pri dome vám ponúka príjemné posedenie chránené pred slnkom, dažďom, či snehom. Budete si tak môcť užívať posedenie vonku v každom počasí, alebo môžete využiť záhradné posedenie v našom altánku.
 

Apartmán Vysoké Tatry

  • Ubytovanie je situované na prízemí
  • Apartmán má samostatný vchod a vlastnú terasu
  • Vyhradené súkromné parkovacie miesto
  • Miesto pre súkromné sedenie /zastrešené/
  • Kuchyňa (kompletne vybavená) plne vybavený kuchynský kút
  • TV
  • WiFi
  • Kúpeľňa 2x WC + sprchovací kút
  • Možnosť využitia altánku /grilovanie, varenie, opekanie/
  • Možnosť aktívneho relaxu v domácom fitku
 

Ubytovanie apartmán

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier? My vám ponúkame apartmán v Tatrách. Apartmán Vám zabezpečí komfortné a pohodlné ubytovanie ako by ste boli doma. Tešíme sa na Vás.
Komfort počas dovolenky je prvoradý. Ubytovanie v apartmáne má svoje výhody. Táto forma ubytovania je priestrannejšia a ponúka viac súkromia. Keď ste rodina s deťmi, tak určite je pre vás rozhodujúca veľkosť miestnosti.
 
Hoci neponúkame stravu, máte k dispozícii plne vybavenú kuchyňu (len pre seba). Stravovanie si zabezpečíte sami. Výhoda je, že čas stravovania nie je časovo obmedzený ako v hoteloch. Samozrejme netreba celý deň stáť pri sporáku, veď ste na dovolenke. Môžete ochutnať aj špeciality miestnej gastronómie.
 
Tento typ ubytovania s vlastním stravovaním je vhodný pre jednotlivcov, pre páry, či menšiu skupinku priateľov. Máte väčšie súkromie.
 

Ubytovanie apartmán Vysoké Tatry

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Ponúkame ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách v meste Svit okres Poprad. Apartmán ubytovanie Vysoké Tatry s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia nedaľekého mesta Poprad Tatry. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie v apartmáne je vhodné pre rodiny s deťmi, pre dvoch, obchodných cestujúcich, turistov aj skupiny. Vhodné miesto na rodinný pobyt v Tatrách.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ponuka ubytovania.

private accommodation high tatras


Rodinná dovolenka v Tatrách - ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
Rodinná dovolenka v Tatrách - ideálne miesto pre Vašu dovolenku.

Ak hľadáte ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách náš apartmán je Vám k dispozícii. Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Príjemnú dovolenku si tu užijú nielen páry, ale aj rodiny s malými i staršími deťmi. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku v Tatrách.

 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa