Apartmán Tatry apartmánový byt

Apartmán Tatry ubytovanie

Apartmán Tatry ubytovanie Vysoké Tatry ponúkame Vám lacné ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách v podtatranskom meste Svit okres Poprad
Apartmán Tatry ubytovanie Vysoké Tatry apartmán Svit okres Poprad. Ponúkame Vám apartmánové ubytovanie vo Vysokých Tatrách v podtatranskom meste Svit okres Poprad.
 

Ubytovanie Tatry apartmán

Ubytovanie Tatry apartmán pekné ubytovanie v Tatrách a lacná dovolenka v Tatrách pre 1-4 osoby v tichom prostredí priestranné ubytovanie apartmán lacné ubytovanie pod Tatrmi je vhodné na pobyt v Tatrách s deťmi rodinnú dovolenku a ubytovanie s deťmi, ale aj na ubytovanie pre dvoch ubytovanie Vysoké Tatry dovolenka v Tatrách.

Apartmán Vysoké Tatry ubytovanie

Apartmán Vysoké Tatry ubytovanie vo Vysokých Tatrách ubytovanie v apartmáne je vhodné na dovolenku s deťmi v Tatrách ubytovanie pre rodiny alebo pre páry.
Apartmán Vysoké Tatry ubytovanie vo Vysokých Tatrách ubytovanie v apartmáne je vhodné na dovolenku s deťmi vo Vysokých Tatrách ubytovanie pre rodiny alebo pre páry ubytovanie na víkend ubytovanie na prázdniny lyžovačka s deťmi.
 

Ubytovanie Vysoké Tatry apartmán

Ponúkame ubytovanie apartmán vo Vysokých Tatrách pekný apartmánový byt jednoizbový apartmán. Veľkou výhodou apartmánu je kompletne vybavený kuchynský kút s jedálenským priestorom. Ďalšou veľkou výhodou je vonkajšie sedenie zastrešená terasa pri dome.
 

Apartmán v Tatrách ubytovanie

Apartmán v Tatrách
Apartmán v Tatrách lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách apartmán ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou ubytovanie s vlastným stravovaním. Apartmán so samostatným vchodom. Voľné chvíle vám spríjemní terasa pri dome vonkajšie sedenie.
 

Ubytovanie v Tatrách apartmán

Ubytovanie v Tatrách apartmán ubytovanie Vysoké Tatry s deťmi ubytovanie apartmán Tatry je celoročne dostupné ubytovanie v krásnom prostredí Vysokých Tatier. Priestranný a presvetlený apartmán ponúka komfortný priestor a ubytovanie na rodinnú dovolenku a pobyt v Tatrách lyžovačka v Tatrách v blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Lopušná dolina. 
 

Apartmán pod Tatrami

Apartmán pod Tatrami jednoizbový priestranný 4-lôžkový apartmán pod Tatrami ponúka príjemné komfortné ubytovanie na pobyty vo Vysokých Tatrách. Apartmán Tatry ponúka lacné ubytovanie vhodné na letnú dovolenku s deťmi vo Vysokých Tatrách ubytovanie pre rodiny s deťmi na jarné prázdniny alebo pre páry ubytovanie pre dvoch v apartmáne na dovolenku v zime lyžovačka v Tatrách. K dispozícii je vonkajšie sedenie terasa pri dome. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii a pobyt Vám spríjemní domáca posilňovňa  posedenie pri dome a záhradný altánok.
 

Ubytovanie pod Tatrami apartmán

Ubytovanie pod Tatrami apartmán je najlepšia vybavená izba v našej ponuke ubytovania. Ubytovanie v Tatrách apartmán Tatry priestranný 4-lôžkový jednoizbový apartmán v apartmáne sa nachádzajú 4 pevné lôžka dve dvojlôžkové postele s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, výhodou apartmánu je vybavená kuchyňa s jedálenským kútom. Apartmán má samostatný vstup a je situovaný na prízemí.
 

Ubytovanie apartmán pre rodiny s deťmi

Hľadáte preferované ubytovanie apartmán s deťmi? Naše ubytovanie apartmán Tatry je vhodné na ubytovanie pre rodiny s deťmi. Nájdete tu všetko, čo potrebujete k spokojnému pobytu prispeje k tomu aj vonkajšie sedenie.
 

Ubytovanie apartmán pre dvoch

Hľadáte ubytovanie apartmán pre dvoch? Apartmán je vhodný aj na ubytovanie pre dvoch (ubytovanie pre páry). Apartmán pre dvoch vhodný na romantický víkend pre dvoch. Doprajte si trochu súkromia a vyrazte na romantický pobyt pre dvoch k nám do Tatier.
 

Vysoké Tatry ubytovanie apartmán

Vysoké Tatry ubytovanie apartmán ubytovanie na dovolenku útulný priestranný a svetlý jednoizbový apartmán Tatry rodinný apartmán ponúka množstvo výhod pre rodiny s deťmi. Jednou z veľkých výhod bývania v apartmáne je, že máte vlastnú kompletne zariadenú kuchyňu apartmán je niečo ako vlastný byt. Veľkou výhodou je záhrada záhradné sedenie a záhradný altánok s posedením na záhrade, kde sa dá grilovať alebo si môžete uvariť dobrý kotlíkový guláš.
 • Ubytovanie apartmán Tatry je situovaný na prízemí
 • Apartmán má samostatný vchod a vlastnú terasu posedenie pri dome
 • Terasa pri dome Vám spríjemní pobyt
 • Vyhradené súkromné parkovacie miesto
 • Vonkajšie sedenie miesto pre súkromné vonkajšie sedenie /zastrešené/
 • Apartmán Tatry s kuchyňou kompletne vybavená kuchyňa a kuchynský kút
 • TV
 • WiFi pripojenie
 • Kúpeľňa 2x WC + sprchovací kút
 • Záhradný altánok a záhradné sedenie /grilovanie, varenie, pečenie/ 
 • Možnosť aktívneho oddychu a relaxu v domácom fitku
 

Apartmán ubytovanie Vysoké Tatry

Apartmán ubytovanie Vysoké Tatry apartmán Vysoké Tatry Vám zabezpečí komfortné a pohodlné ubytovanie, ako by ste boli doma. Tento priestranný jednoizbový apartmán Vysoké Tatry je situovaný v tichom a príjemnom prostredí vyskúšajte určite sa opäť uvidíme už teraz sa na Vás tešíme.
  

Apartmánový byt Vysoké Tatry ubytovanie

Apartmánový byt Vysoké Tatry ubytovanie s vlastným stravovaním bezplatné WiFi pripojenie útulný apartmánový byt vo Vysokých Tatrách v apartmáne sa nachádza všetko potrebné vybavenie.
 

Apartmánový byt Tatry ubytovanie

Apartmánový byt Tatry ubytovanie je vkusne zariadený priestranný a útulný apartmánový byt je náš favorit nádherný a elegantný s úžasným priestorom.
 
 

Ubytovanie Vysoké Tatry

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier? My vám ponúkame ubytovanie apartmán na ubytovanie s deťmi dovolenka s deťmi v apartmáne vo Vysokých Tatrách dovolenka pre dvoch dovolenka v Tatrách s vlastnou kuchynkou a veľkou, priestrannou kúpeľňou. Priestranný jednoizbový apartmán Tatry na Vašu dovolenku v Tatrách pre celú rodinu alebo na dovolenku pre dvoch v Tatrách.
 
Niektorí ľudia na ubytovanie uprednostňujú apartmány jedna z najväčších výhod je veľkosť apartmánu. Ponuka apartmánov je široká, ale veríme, že si vyberiete práve ten náš apartmán na Vašu dovolenku v Tatrách.
 

Terasa pri dome vonkajšie sedenie

Terasa pri dome vonkajšie sedenie posedenie pri dome
Terasa pri dome vonkajšie sedenie posedenie pri dome je skvelým miestom, kde si môžete vychutnať šálku dobrej kávy alebo si odpočinúť pri šálke lahodného čaju.
 

Terasa pri dome

Terasa pri dome táto zastrešená jednoduchá terasa pri dome vám ponúka príjemné posedenie pri dome vonkajšie sedenie chránené pred slnkom, dažďom či snehom. Budete si tak môcť užívať posedenie pri dome vonku v každom počasí alebo môžete využiť záhradné posedenie k dispozícii je záhradný altánok. 
 

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie Vám umožní posedenie pri dobrej knihe a pohári dobrého vína alebo posedenie s priateľmi, ktoré vám môžu urobiť deň krajším. Keď začne slnko hriať a vonkajšie teploty začnú byť príjemné, vonkajšie sedenie slúžiť na príjemné a pohodlné sedenie a nerušený oddych, stáva sa príjemným miestom oddychu.
 

Môžete sa ubytovať v apartmáne alebo využiť našu ponuku ubytovania v štandardných izbách ubytovanie Tatry

Rezervácia ubytovania

Ubytovanie Svit - Mgr. Renáta LukáčováVysoké Tatry ubytovanie 
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.
Mgr.Renáta Lukáčová,
Ubytovanie Svit
Hájová 637/10, 059 21 Svit Slovensko
Telefón: +421911457805
Telefón: +421911669662 - communication in english
E Mail:   Kontakt
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Lokalita: 
Východné Slovensko | Prešovský kraj | Región Vysoké Tatry | Okres Poprad

Ponuka ubytovania cenník ubytovania.

Ubytovanie apartmán dovolenka Tatry

Ubytovanie apartmán dovolenka Tatry
Ubytovanie a pobyty vo Vysokých Tatrách priestranný apartmán pre príjemné strávenú dovolenku vo Vysokých Tatrách. Ponúkame apartmánové ubytovanie vo Vysokých Tatrách.
 

Dovolenka Vysoké Tatry ubytovanie apartmán celoročne ubytovanie letná dovolenka zimná dovolenka.

1-izbový priestranný apartmán pre rodinnú dovolenku vo Vysokých Tatrách.
 

Tatry ubytovanie 

Dovolenkujte v priestrannom apartmáne v Tatrách, ktorý je vhodný pre turistov i rodiny s deťmi pre jednotlivcov, pre páry či menšiu skupinku priateľov. V apartmáne máte väčšie súkromie.
 

Tatry dovolenka

Komfort počas dovolenky je prvoradý. Ubytovanie v apartmáne má svoje výhody. Táto forma ubytovania je priestrannejšia a ponúka viac súkromia. Keď ste rodina s deťmi, tak určite je pre vás rozhodujúca veľkosť miestnosti.
 
Hoci neponúkame stravu, máte k dispozícii plne vybavenú kuchyňu (len pre seba). Stravovanie si zabezpečíte sami. Výhoda je, že čas stravovania nie je časovo obmedzený ako v hoteloch. Samozrejme netreba celý deň stáť pri sporáku, veď ste na dovolenke. Môžete ochutnať aj špeciality miestnej gastronómie.
 

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo možností kam sa môžete vydať za turistikou. Rodinná dovolenka v Tatrách Tatry ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo možností kam sa môžete vydať za turistikou. Rodinná dovolenka na Slovensku v Tatrách Tatry ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
 
Ak máte radi turistiku a hory, turistika je ideálny spôsob, ako mať peknú aktívnu dovolenku. Na turistiku je vhodné vyraziť skôr ráno, s ohľadom na dĺžku plánovanej trasy. Kam na výlet s rodinou? Okolie ponúka veľa možností.
 
Vysoké Tatry - Mesto Vysoké Tatry 13 km, Štrbské Pleso 16 km, Starý Smokovec 13 km, Tatranská Lomnica 20km, Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica 20 km, Múzeum TANAPu Tatranská Lomnica 20 km, Hrebienok 16 km, Veľká Lomnica 22 km, Podbanské 32 km.

Lopušná dolina - Lyžovanie v Tatrách - Lyžiarske Stredisko Lopušná Dolina 3 km, Snowpark Lučivná 3 km, Kubašok Ski centrum Spišské Bystré 20 km, Lyžiarske stredisko Ski Tatry - Svit 3 km, SKI PARK Liptovská Teplička 21 km.

Tipy na výlety - Thermal Park Vrbov 30 km, Bazilika sv. Jakuba Levoča 35 km, Slovenský raj 37 km, Spišský hrad 56 km, Ľubovniansky Hrad Stará Ľubovňa 63 km, Múzeum liptovskej dediny Pribylina 39 km.

Zaujímavosti v okolí - Krytá plaváreň Svit 4 km, Motokáry Tatry Svit 2 km, Poprad 9 km, Námestie svätého Egídia Poprad 10 km, AquaCity Poprad 11 km, Letisko Poprad-Tatry 7 km, Podtatranské Múzeum V Poprade 9 km, Kostol svätého Egídia Poprad 10 km, Minipivovar TATRAS Poprad 11 km.
 

Ponúkame ubytovanie apartmán Tatry. Ak hľadáte ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách náš apartmán je Vám k dispozícii. Chcete si oddýchnuť a relaxovať, ubytovanie apartmán a vonkajšie sedenie Vám to umožní, navštívte naše ubytovanie Vysoké Tatry apartmán. Príjemnú dovolenku si tu užijú nielen páry, ale aj rodiny s malými i staršími deťmi. Dovolenka v Tatrách s deťmi bude pre Vás jedným z najkrajších zážitkov v každom ročnom období.

Podporte nás prosím

Ak boli naše stránky pre Vás užitočné alebo sa vám páčia môžete nás podporiť na sociálnych sieťach. Odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.

Podporte nás prosím na sociálnych sieťach odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Tatry ubytovanie Vysoké Tatry dovolenka Tatry

Ubytovanie na Slovensku dovolenka s deťmi na Slovensku

Dovolenka Slovensko lacné ubytovanie Vysoké Tatry lacné ubytovanie na Slovensku rodinná dovolenka na Slovensku.

Lacné ubytovanie Tatry ubytovanie s deťmi ubytovanie pre dvoch pobyt v Tatrách dovolenka Tatry ubytovanie v Tatrách s deťmi lacná dovolenka ubytovanie pod Tatrami rodinná dovolenka.
Lacná dovolenka na Slovensku letná dovolenka dovolenka v zime dovolenka pre dvoch dovolenka s deťmi na Slovensku dovolenka v Tatrách ubytovanie lyžovanie.
Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Ubytovanie izba č.1

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 5-lôžková izba bez balkóna s možnosťou prístelky. Poč...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie Tatry

Ubytovanie izba č.2

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna (bez prístelky). Počet lôžok 1 ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Ubytovanie v súkromí Tatry ubytovanie na súkromí Vysoké Tatry

Ubytovanie izba č.3

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 4-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie

Ubytovanie izba č.4

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 3-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Apartmán Tatry

Apartmán Tatry apartmán…

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Apartmán Tatry apartmán Vysoké Tatry ubytovanie v apartmáne vo Vysokých T...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Ponuka ubytovania pozrite si ponuku ubytovania a vyberte si to najlepšie ubytovanie v Tatrách pre Vás rodinná dovolenka ubytovanie pre rodiny s deťmi.
Dovolenka na Slovensku s deťmi | Východné Slovensko | Prešovský kraj | región Vysoké Tatry | mesto Svit | okres Poprad | Ubytovanie Slovensko
Lacné ubytovanie na Slovensku lacná dovolenka na Slovensku s deťmi.
×

Prihlásiť sa