Domáce fitness centrum

Domáce fitness

Fitness 

Fitness
Pre Vaše zdravie a vašu koncídiu je tu fitness. Berieme vážne Vaše fitness ciele a ponúkame Vám naše fitness centrum, kde si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch.
 
Fitness ako celkový životný štýl a športové aktivity s ním spojené, ktoré majú za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, rozvoji sily a súčasne pôsobí na upevňovanie zdravia.
 
V dnešnej uponáhľanej dobe je fitness ako životný štýl veľmi dôležitý. Pomáha ľuďom aspoň na chvíľu vypnúť a odreagovať sa v tomto uponáhľanom svete.
 
Pomáha udržiavať sa v lepšej fyzickej kondícii, odbúravať stres a na chvíľu vypnúť, dosahovať lepšie výsledky v práci a v živote, dosahovať lepšie zdravotné výsledky a zvýši sa Vám hladina endorfínov, teda hormónu šťastia.
 
Na fitness cvičenie sa používajú aj rôzne špeciálne stroje, cvičiace stroje a trenažéry a pod., ktoré sú bežne k dispozícii vo fitness centrách a my ich máme v našom domácom fitness.
 
Okrem cvičenia záujemcovia o fitness obyčajne dodržiavajú aj určitý diétny režim, prípadne používajú rôzne doplnky výživy, ale zdravá fitness strava je veľmi dôležitá. Aby ste si vedeli a mohli pripraviť vašu fitness stravu máte k dispozícii zariadenú kuchyňu.
 
Domáce fitness centrum je k dispozícii pre ubytovaných hostí nájdete tu posilňovacie stroje, fitness vybavenie a cvičebné náradie. Tí, ktorí preferujú súkromie pri cvičení predstavuje cvičenie v domácej posilňovni jedinečný spôsob, ako potrápiť svoje telo.
 
 

Domáce fitness

Domáce fitness
Domáce fitness je správna voľba nech už sú vaše dôvody akékoľvek, schudnúť a zhodiť kilá, nabrať svaly, dostať sa do lepšej kondície či len viac sa hýbať. Netúžite po obrích svaloch, ale chcete spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je domáca posilka to pravé miesto pre Vás.

Domáca posilovňa

Domáca posilovňa
Naša domáca posilovňa je vám k dispozícii môžete pracovať na svojej kondícii aj počas dovolenky, alebo služobnej cesty. Veža na cvičenie, fitness stroje, pomôcky na cvičenie, fitness pomôcky a fitness náradie sú vám k dispozícii na cvičenie doma (domáci fitness u nás).
 
Fitko doma má svoje výhody, nemusíte hľadať fitness centrum (posilku), nemusíte tráviť čas dochádzaním do posilky, keď si chcete zacvičiť.
 

Domáce fitko

Domáce fitko
Domáce fitko je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť vytúženú postavu a lepšiu kondíciu. Nájdete tu posilňovacie náradie, stroje na cvičenie a posilňovacie pomôcky.

Posilovňa

Posilovňa
Naša posilovňa je vám k dispozícii. Ak ste priaznivci fitness, máte radi športové aktivity, udržiavate svoju telesnú kondíciu a zdatnosť kvôli upevňovaniu zdravia a rozvoja sily pravidelným cvičením, potom návšteva (dovolenka) u nás je tou správnou voľbou. Naša malá domáca posilňovňa je vám k dispozícii.
 
 

Únava a vyčerpanosť.

Je to paradox, ale keď sa cítite vyčerpaný a unavený, pomôže vám fyzická aktivita. Práve pohyb a aktivita vám dodá potrebnú energiu po ktorej tak túžite. O tom, že pohyb prospieva zdraviu, niet pochýb. Pohyb je kľúčový pre udržanie správneho fyzického ale i psychického fungovania ľudského tela.
 

Domáca posilňovňa 

Domáca posilňovňa je možno najvhodnejším riešením, nemusíte nikam cestovať, aby ste si vybudovali pekné telo.
 

Posilňovacia veža

Posilňovacia veža
Posilňovacia veža na cvičenie patrí medzi multifunkčné zariadenia, na ktorých precvičíte viac svalových partií. Posilovacia veža je výborný posilňovací stroj pre posilnenie celého tela.
 
Cvičenia na posilňovacej veži môžu byť jednoduché aj komplikovanejšie, keďže toto fitness zariadenie je veľmi univerzálne. Viete cvičiť takmer všetky svalové partie a časti tela, efektívnym spôsobom môžete vybudovať svalovú hmotu, zlepšiť kondíciu.
 
Posilovacia veža je kvalitný a bezpečný posilovací stroj, pomocou ktorého máte možnosť vykonávať veľké množstvo cvikov. Je určená k cvičeniam so zdvíhaním závažia, posilňovanie bicepsov, tricepsov, slúži na kompletné a rozmanité silové cvičenia.
 

Eliptický trenažér (orbitrek)

Eliptický trenažér (orbitrek)
Eliptický trenažér, alebo aj inak nazvaný orbitrek podobne ako cyklotrenažéry patrí medzi simulátory pohybu outdoorového športu. Je vhodný pre vysoko efektívny tréning všetkých svalových partií celého tela. Orbitrek pomáha budovať silu a vytrvalosť svalov.
 
Eliptický trenažér (Eliptical) je ideálnym cvičebným zariadením, pretože je šetrný ku kĺbom, simuluje pohyb pri behu, bez toho, aby vznikal nadmerný tlak na kĺby a svaly. Eliptické trenažéry patria medzi obľúbené tréningové zariadenia, najmä ak chcete precvičovať naraz celé telo.
 
Orbitrek, alebo eliptický trenažér slúži na precvičenie horných a dolných partií naraz, čo oceníte nielen pri chudnutí ale aj spevnení svalstva všetkých partií. Pri cvičení na Orbitreku sa zapájajú všetky svalové skupiny (nohy, ruky, trup, chrbát i stred tela) to všetko posilňuje eliptický trenažér. Napriek svojmu kardio charakteru, má cvičenie i črty silového tréningu.
 
Keďže eliptický trenažér môžete využívať v interiéri, nemusia vás trápiť klimatické podmienky a ani zmeny počasia. Môžete športovať v príjemnom prostredí v čase, ktorý je pre vás vhodný. Vďaka eliptickému trenažéru môžete nahradiť dlhé prechádzky, beh či bicyklovanie a zároveň je to zariadenie určené aj na intenzívny tréning. 
 

Rotoped

Rotoped
Rotoped, inými slovami stacionárny bicykel je fitness stroj, na ktorom dokážete precvičiť svaly dolných partií tela a je vhodný aj pri rehabilitácii. Cvičenie na rotopede je vhodné pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu, spaľovať tuk a prebytočné kalórie.
 
Rotoped je tým pravým nástrojom na cvičenie má pozitívny vplyv na krvný tlak, krvný obeh, ponúka účinné kardiovaskulárne cvičenie, vďaka ktorému môžete nadobudnúť stratenú kondíciu a formovať postavu.
 
Rotopedy sú stacionárne bicykle a okrem toho, že vám pomôžu so zlepšovaním kondície, vďaka nim je pohyb šetrný ku vašim kĺbom a pritom získate intenzívnejším tréningom rovnaké spaľovanie kalórií ako pri behu. Zlepšite si fyzickú kondíciu a bicyklujete v pohodlí domova.

Chcete ostať FIT aj na dovolenke?

Vážení priaznivci fitness, aj na dovolenke si môžete užiť fitness tréning, ak túžite po pohybe a nechcete vyjsť z formy ani na dovolenke príďte k nám a užite si fitness dovolenku (fit pobyt) u nás.
 
My vám ponúkame ubytovanie s fitness (posilňovňou). Po dobrej lyžovačke, alebo po celodennej túre je príjemné relaxovať v posilňovni. K dispozícii máte náradie na cvičenie a fitness pomôcky na cvičenie.
 
Ak ste priaznivci fitness stravovania, svoju zdravú stravu si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni.
 

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú aktívnu letnú aj zimnú dovolenku. Môžete relaxovať v Tatrách obklopený nádhernou prírodou, relaxovať pri cvičení v našom fitku, alebo si len tak posedieť a oddýchnuť v našom záhradnom altánku.

 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa