Posilňovňa domáce fitness centrum

Domáca posilňovňa

Posilňovňa domáce fitness centrum domáce fitko
Domáca posilňovňa domáce fitness centrum naše domáce fitko domáca posilňovňa Vám ponúka všetko, čo potrebujete pre kvalitný relax a oddych pri cvičení.
 

Domáce fitness centrum

Fitness centrum

Domáce fitness centrum posilňovňa domáce fitko
Fitness centrum je tu pre Vaše zdravie a vašu kondíciu berieme vážne Vaše fitness ciele a ponúkame Vám naše fitness centrum, kde si môžete zacvičiť na posilňovacích strojoch.
 

Fitness životný štýl

Fitness ako celkový životný štýl a športové aktivity s ním spojené, ktoré majú za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, rozvoji sily a súčasne pôsobí na upevňovanie zdravia.
 

Zdravý životný štýl 

V dnešnej uponáhľanej dobe je fitness ako životný štýl veľmi dôležitý. Pomáha ľuďom aspoň na chvíľu vypnúť a odreagovať sa v tomto uponáhľanom svete.
 

Fitness pomáha

Fitness pomáha udržiavať sa v lepšej fyzickej kondícii, odbúravať stres a na chvíľu vypnúť, dosahovať lepšie výsledky v práci a v živote, dosahovať lepšie zdravotné výsledky a zvýši sa Vám hladina endorfínov, teda hormónu šťastia.
 

Fitness cvičenie

Na fitness cvičenie sa používajú aj rôzne špeciálne stroje, cvičiace stroje a trenažéry a pod., ktoré sú bežne k dispozícii vo fitness centrách a my ich máme v našom domácom fitness.
 

Fitness centrum

Fitness centrum je k dispozícii pre ubytovaných hostí nájdete tu posilňovacie stroje, fitness vybavenie a cvičebné náradie. Tí, ktorí preferujú súkromie pri cvičení predstavuje cvičenie v domácej posilňovni jedinečný spôsob, ako potrápiť svoje telo.
 

Cvičenie doma

Cvičenie doma nemusíte nikam chodiť môžete cvičiť aj doma. U nás doma máme vybavenie pre efektívne cvičenie doma.
 

Domáca posilňovňa

Domáca posilňovňa domáce fitness centrum domáce fitko
Domáca posilňovňa je vám k dispozícii môžete pracovať na svojej kondícii aj počas dovolenky alebo služobnej cesty. Veža na cvičenie, fitness stroje, pomôcky na cvičenie, fitness pomôcky a fitness náradie sú vám k dispozícii na cvičenie doma (domáci fitness u nás).
 

Fitko doma domáce Fitko

Fitko doma má svoje výhody, nemusíte hľadať fitness centrum (posilku), nemusíte tráviť čas dochádzaním do posilky, keď si chcete zacvičiť.
 

Malá domáca posilňovňa

Malá domáca posilňovňa pre efektívny domáci tréning. Naša malá domáca posilňovňa je vám k dispozícii.
 

Domáca posilňovňa

Domáca posilňovňa je najvhodnejším riešením, nemusíte nikam cestovať, aby ste si vybudovali pekné telo.
 

Domáce fitness

Domáce fitness domáca posilňovňa fitness centrum domáce fitko
Domáce fitness je správna voľba nech už sú vaše dôvody akékoľvek, schudnúť a zhodiť kilá, nabrať svaly, dostať sa do lepšej kondície či len viac sa hýbať. Netúžite po obrích svaloch, ale chcete spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je domáca posilka to pravé miesto pre Vás.

Domáce fitko

Domáce fitko domáce fitness centrum domáca posilňovňa
Domáce fitko je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť vytúženú postavu a lepšiu kondíciu. Nájdete tu posilňovacie náradie, stroje na cvičenie a posilňovacie pomôcky.

Posilňovňa

Posilňovňa domáce fitness centrum domáce fitko domáca posilňovňa
Naša domáca posilňovňa je vám k dispozícii. Ak ste priaznivci fitness, máte radi športové aktivity, udržiavate svoju telesnú kondíciu a zdatnosť kvôli upevňovaniu zdravia a rozvoja sily pravidelným cvičením, potom domáca posilňovňa a návšteva (dovolenka) u nás je tou správnou voľbou.
 

Multifunkčná domáca posilňovňa 

Multifunkčná domáca posilňovňa pre Váš kardio alebo silový tréning domáce fitko. Vyhnete sa ceste do vzdialeného fitnescentra a nemusíme brať ohľad na otvárací čas. Ak si chcete udržať štíhlu líniu, zostať zdraví a posilniť vašu imunitu tak pravidelné cvičenie je dôležité.
 

Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl
Zdravý životný štýl krásne telo a pevné zdravie je možné docieliť to aj v súčasnom rýchlom svete? Zdravie je v našich rukách! Zdravie je ovplyvnené naším životným štýlom kladieme si otázku, ako vylepšiť svoj životný štýl odpoveďou je správna výživa a dostatok pohybu.
 

Pohybové aktivity

Je to paradox, ale keď sa cítite vyčerpaný a unavený, pomôže vám fyzická aktivita. Práve pohyb a aktivita vám dodá potrebnú energiu po ktorej tak túžite. 
 

Pohyb a zdravie

O tom, že pohyb prospieva zdraviu, niet pochýb. Pohyb je kľúčový pre udržanie správneho fyzického ale i psychického fungovania ľudského tela.
 

Stroje na cvičenie

Stroje na cvičenie. Potrebujete posilniť celé telo, celkovo zlepšiť kondíciu alebo len zdravo cvičiť? Naše stroje na cvičenie a posilňovacie pomôcky na posilňovanie môžete využiť nielen na posilňovanie svalov, ale i na rehabilitačné a relaxačné cvičenia. 
 

Posilňovacie stroje

Každý posilňovací stroj je spravidla špecializovaný na iný typ pohybu. Pomocou niektorých môžete behať, iné zase simulujú jazdu na bicykli. S posilňovacími strojmi rozličných typov a konštrukcií môžete posilňovať vybrané svalové partie Fitness patrí medzi športové aktivity, ktoré zlepšujú kondíciu a držanie tela. Upevnite svoje zdravie s použitím posilňovacích strojov.
 

Kardio cviky

Kardio tréning spaľuje kalórie a formuje postavu.
 

Veža na cvičenie

Veža na cvičenie
Veža na cvičenie patrí medzi multifunkčné zariadenia, na ktorých precvičíte viac svalových partií. Posilovacia veža je výborný posilňovací stroj pre posilnenie celého tela.
 

Cviky na posilňovacom stroji

Cvičenia na posilňovacej veži môžu byť jednoduché aj komplikovanejšie, keďže toto fitness zariadenie je veľmi univerzálne. Viete cvičiť takmer všetky svalové partie a časti tela, efektívnym spôsobom môžete vybudovať svalovú hmotu, zlepšiť kondíciu.
 

Posilňovacia veža

Posilňovacia veža je kvalitný a bezpečný posilovací stroj, pomocou ktorého máte možnosť vykonávať veľké množstvo cvikov. Je určená k cvičeniam so zdvíhaním závažia, posilňovanie bicepsov, tricepsov, slúži na kompletné a rozmanité silové cvičenia.
 

Fitness stroje

Fitness stroje. Pri správnom používaní fitness strojov rýchlejšie dosiahnete vytýčené osobné ciele. Na fitness strojoch môžete posilňovať vybrané svalové partie kedykoľvek na to budete mať chuť.
 

Eliptický trenažér (orbitrek)

Eliptický trenažér (orbitrek)
Eliptický trenažér, alebo aj inak nazvaný orbitrek podobne ako cyklotrenažéry patrí medzi simulátory pohybu outdoorového športu. Je vhodný pre vysoko efektívny tréning všetkých svalových partií celého tela. Orbitrek pomáha budovať silu a vytrvalosť svalov.
 

Eliptický trenažér

Eliptický trenažér (Eliptical) je ideálnym cvičebným zariadením, pretože je šetrný ku kĺbom, simuluje pohyb pri behu, bez toho, aby vznikal nadmerný tlak na kĺby a svaly. Eliptické trenažéry patria medzi obľúbené tréningové zariadenia, najmä ak chcete precvičovať naraz celé telo.
 

Orbitrek

Orbitrek, alebo eliptický trenažér slúži na precvičenie horných a dolných partií naraz, čo oceníte nielen pri chudnutí ale aj spevnení svalstva všetkých partií. Pri cvičení na Orbitreku sa zapájajú všetky svalové skupiny (nohy, ruky, trup, chrbát i stred tela) to všetko posilňuje eliptický trenažér. Napriek svojmu kardio charakteru, má cvičenie i črty silového tréningu.
 
Keďže eliptický trenažér môžete využívať v interiéri, nemusia vás trápiť klimatické podmienky a ani zmeny počasia. Môžete športovať v príjemnom prostredí v čase, ktorý je pre vás vhodný. Vďaka eliptickému trenažéru môžete nahradiť dlhé prechádzky, beh či bicyklovanie a zároveň je to zariadenie určené aj na intenzívny tréning. 
 

Rotoped

Rotoped
Rotoped, inými slovami stacionárny bicykel je fitness stroj, na ktorom dokážete precvičiť svaly dolných partií tela a je vhodný aj pri rehabilitácii. Cvičenie na rotopede je vhodné pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu, spaľovať tuk a prebytočné kalórie.
 

Rotoped

Rotoped je tým pravým nástrojom na cvičenie má pozitívny vplyv na krvný tlak, krvný obeh, ponúka účinné kardiovaskulárne cvičenie, vďaka ktorému môžete nadobudnúť stratenú kondíciu a formovať postavu.
 

Stacionárny bicykel

Rotopedy sú stacionárne bicykle a okrem toho, že vám pomôžu so zlepšovaním kondície, vďaka nim je pohyb šetrný ku vašim kĺbom a pritom získate intenzívnejším tréningom rovnaké spaľovanie kalórií ako pri behu. Zlepšite si fyzickú kondíciu a bicyklujete v pohodlí domova.
 

Pomôcky na cvičenie

Pomôcky na cvičenie
Pomôcky na cvičenie. Drobné posilňovacie pomôcky na cvičenie sú všestranné fitness pomôcky, ktoré poslúžia nielen na posilňovanie. Ponúkame rôzne pomôcky na cvičenie. 
 

Fitness pomôcky

Fitness pomôcky na cvičenie pomáhajú efektívne zvyšovať výkony pri cvičení doma zlepšujú komfort počas tréningu a znižujú riziko úrazu. Niektoré fitness pomôcky ktoré poslúžia nielen na posilňovanie ale vhodne doplnia hlavný tréning,

Buďte FIT

Chcete ostať FIT aj na dovolenke? Vážení priaznivci fitness, aj na dovolenke si môžete užiť fitness tréning, ak túžite po pohybe a nechcete vyjsť z formy ani na dovolenke príďte k nám a užite si fitness dovolenku (fit pobyt) u nás a buďte FIT.
 
My vám ponúkame ubytovanie s fitness (posilňovňou). Po dobrej lyžovačke, alebo po celodennej túre je príjemné relaxovať v posilňovni. K dispozícii máte náradie na cvičenie a fitness pomôcky na cvičenie.
 

Zdravá výživa

Zdravá výživa
Zdravá výživa je súčasťou zdravého životného štýlu. Zdravá strava vám pomáha udržať sa v najlepšej kondícii. Je základným palivom pre svaly a pre mozog - základ zdravia. Ak ste priaznivci fitness a zdravého stravovania, svoju zdravú stravu si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni.
 

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú aktívnu letnú aj zimnú dovolenku. Môžete relaxovať v Tatrách obklopený nádhernou prírodou, relaxovať pri cvičení v našom fitku, alebo si len tak posedieť a oddýchnuť v našom záhradnom altánku.

Rezervácia ubytovania

Ubytovanie Svit - Mgr. Renáta LukáčováVysoké Tatry ubytovanie 
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.
Mgr.Renáta Lukáčová,
Ubytovanie Svit
Hájová 637/10, 059 21 Svit Slovensko
Telefón: +421911457805
Telefón: +421911669662 - communication in english
E Mail:   Kontakt
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras 
Lokalita: 
Východné Slovensko | Prešovský kraj | Región Vysoké Tatry | Okres Poprad

Ponuka ubytovania cena ubytovania cenník ubytovania.

Podporte nás prosím

Ak boli naše stránky pre Vás užitočné alebo sa vám páčia môžete nás podporiť na sociálnych sieťach. Odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.

Podporte nás prosím na sociálnych sieťach odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa