Ubytovanie pod Tatrami

Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v Tatrách
Ponúkame vám ubytovanie v Tatrách, pekné ubytovanie pod panorámou Vysokých Tatier v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie sa nachádza v tichej okrajovej časti Svitu Podskalke. Dovolenka na súkromí v rodinnom dome. Naše ubytovanie Vám ponúka ideálnu polohu na výlety do Tatier, Vysoké Tatry sú jedinečným miestom na výlety či turistiku. Odtiaľ môžete vyraziť za horskou turistikou, alebo v zime za lyžovaním.
 

Ubytovanie pod Tatrami

Ubytovanie pod Tatrami
Ubytovanie pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie vo Vysokých Tatrách v rodinnom dome v 4. samostatných izbách a v jednom prízemnom 4 lôžkovom apartmánovom byte (apartmáne).
 

Ubytovanie a dovolenka v Tatrách s deťmi

Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Dve izby sú s balkónom a dve izby bez balkóna. Na všetkých izbách je televízor. Pre hostí je pripravená zariadená kuchyňa s jedálenským kútom.
 
Ubytovanie má samostatný vchod. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáce fitness a altánok, kde sa dá grilovať a príjemne posedieť. Všade budete mať k dispozícii Wifi pripojenie, možnosť prístelky na izbu, na vyžiadanie.
 
Vďaka svojej atraktívnej geografickej polohe je oblasť obľúbeným a vyhľadávaným turistickým cieľom – bohaté možnosti trávenia voľného času sú lákadlom pre milovníkov turistiky, cyklistiky, prírodných zaujímavostí i športových nadšencov.
 

Ubytovanie pod Tatrami ponuka:

Užite si ničím nerušený relax a nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku v lone tatranskej prírody. Naše pekné ubytovanie pod Tatrami je Vám k dispozícii. Ubytovanie Svit Podskalka   - www.ubytovaniesvit.sk
 

Ubytovanie v Tatrách ponuka

Vyberte si z našej ponuky ubytovania. Prehľad našej ponuky ubytovania v Tatrách:

Možete si vybrať ponúkame príjemné rodinné ubytovanie v Tatrách v štyroch samostatných izbách a pre tých náročnejších aj v apartmáne.
 • Ubytovanie ponuka - základný prehľad o našej ponuke ubytovania (práve si ho pozeráte).
 • Štandardná izba - č.1 - Samostatná 7-lôžková izba bez balkóna.
  Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. Ubytovanie pre 1-7 osôb.
 • Štandardná izba - č.2 - Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-3 osoby.
 • Štandardná izba - č.3 - Samostatná 5-lôžková izba s balkónom.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-5 osôb.
 • Štandardná izba - č.4 - Samostatná 4-lôžková izba s balkónom.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
 • Apartmánový byt  - 4-lôžkový apartmán s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, s kompletne vybavenou kuchyňou, so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
Celková kapacita ubytovania je 23 osôb. Samostatné izby umožnujú ubytovať rodiny, jednotlivcov aj skupiny. 
Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc. Pozrite si náš cenník ubytovania

Ubytovanie v Tatrách informácie:


Ubytovanie v Tatrách v dome s fitness centrom

Cenovo výhodné ubytovanie v Tatrách vhodné pre rodiny s deťmi. Rodinná dovolenka v Tatrách s bohatými možnosťami na výlety v okolí, pobyt a dovolenku v Tatrách si užije celá rodina. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier.   

Ubytovanie v Tatrách - Ubytovanie Svit Podskalka okres Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Ubytovanie pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku pod panorámou Vysokých Tatier.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ponuka ubytovania.

private accommodation high tatras


 
Tichá lokalita, vynikajúca poloha na výlety do Vysokých Tatier a Lopušnej doliny.
Vysoké Tatry môžu byť aj vašim turistickým dovolenkovým rajom. Jedinečné prostredie ponúka turistické chodníky vhodné aj pre malých turistov. Príďte naplno zrelaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších horách Vysokých Tatrách.

Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa