Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v Tatrách pre páry aj rodiny

Ubytovanie v Tatrách pre páry aj rodiny
Ubytovanie v Tatrách pre páry aj rodiny. Ponúkame vám ubytovanie v Tatrách, pekné ubytovanie vo Vysokých Tatrách v meste Svit okres Poprad. Naše ubytovanie sa nachádza v tichej okrajovej časti Svitu Podskalke.
 
Vysoké Tatry sú jedinečným miestom na výlety či turistiku. Naše ubytovanie Vám ponúka ideálnu polohu na výlety do Tatier. Odtiaľ môžete vyraziť za horskou turistikou, alebo v zime za lyžovaním.

Dovolenka v Tatrách

Dovolenka v Tatrách
Dovolenka v Tatrách. Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Ak vás lákajú viac hory ako more, dovolenka v Tatrách s rodinou bude pre Vás ideálna. Príďte a oddýchnite si v krásnej prírode Vysokých Tatier.
 
Vďaka svojej atraktívnej geografickej polohe je oblasť obľúbeným a vyhľadávaným turistickým cieľom – bohaté možnosti trávenia voľného času sú veľkým lákadlom pre priaznivcov turistiky, cyklistiky, prírodných zaujímavostí i športových nadšencov.
 

Ubytovanie a dovolenka v Tatrách pre páry aj rodiny

Ponúkame ubytovanie vo Vysokých Tatrách v 4. samostatných izbách a v jednom prízemnom 4 lôžkovom apartmáne pre pohodlné ubytovanie.
Samostatné izby umožnujú ubytovať aj viac rodín (skupinu priateľov). Ubytovanie je vhodné pre spriatelené rodiny, ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku a mať vlastné súkromie.
  

Dovolenka v Tatrách - nezabudnuteľná rodinná dovolenka:

Užite si ničím nerušený relax a nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku v lone tatranskej prírody. Dovolenky strávené s rodinou, si deti budú pamätať ešte mnoho rokov. Naše pekné ubytovanie ponúka podmienky pre trávenie príjemnej dovolenky pre rodiny.  

Ubytovanie v Tatrách 

Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie v Tatrách ponuka ubytovania:

Pozrite si našu stránku a vyberte si to najlepšie ubytovanie pre Vás.
Ponúkame príjemné rodinné ubytovanie v Tatrách v 4 samostatných izbách a pre tých náročnejších aj v apartmáne.
 • Ubytovanie ponuka - základný prehľad o našej ponuke ubytovania (práve si ho pozeráte).
 • Štandardná izba - č.1 - Samostatná 5-lôžková izba (+ 2 x pristelka) bez balkóna.
  Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. Ubytovanie pre 1-7 osôb.
 • Štandardná izba - č.2 - Samostatná 3-lôžková izba (bez prístelky) bez balkóna.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-3 osoby.
 • Štandardná izba - č.3 - Samostatná 4-lôžková izba (+ 1 prístelka) s balkónom.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-5 osôb.
 • Štandardná izba - č.4 - Samostatná 3-lôžková izba (+ 1 prístelka) s balkónom.
  Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
 • Apartmánový byt  - 4-lôžkový apartmán s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, s kompletne vybavenou kuchyňou, so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
Celková kapacita ubytovania je 23 osôb. Samostatné izby umožňujú ubytovať rodiny, páry, jednotlivcov a skupiny. 
Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc. Pozrite si náš cenník ubytovania

Ubytovanie v Tatrách informácie:


Ubytovanie v Tatrách v dome s fitness centrom

Cenovo výhodné ubytovanie v Tatrách vhodné pre rodiny s deťmi. Rodinná dovolenka v Tatrách s bohatými možnosťami na výlety v okolí, pobyt a dovolenku v Tatrách si užije celá rodina. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier.   

Tichá lokalita, vynikajúca poloha na výlety do Vysokých Tatier a Lopušnej doliny.

Vysoké Tatry môžu byť aj vašim turistickým dovolenkovým rajom. Jedinečné prostredie ponúka turistické chodníky vhodné aj pre malých turistov. Príďte naplno zrelaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších horách Vysokých Tatrách.

Ubytovanie v Tatrách

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová
Ubytovanie v Tatrách v meste Svit okres Poprad. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku v Tatrách.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ponuka ubytovania.

private accommodation high tatras


Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


Podporte nás prosím
Ak boli naše stránky pre Vás užitočné, alebo sa vám páčia, môžete nás podporiť na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Printerest, LinkedIn, VK. Ďakujeme vám za podporu. Ďakujeme za Vaše LIKE, komenty aj zdieľania. Odporúčte nás Vaším známym a priateľom.
 
Podporte nás
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa