Ubytovanie Vysoké Tatry cenník

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách cenník ubytovania Svit Podskalka. Hľadáte cenovo prístupné, lacné ubytovanie v Tatrách, alebo v okolí Popradu? My Vám ponúkame cenovo dostupné ubytovanie na dovolenku v Tatrách.
 

Ubytovanie v Tatrách s deťmi

Ubytovanie Vysoké Tatry vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre dvoch. Pozrite si našu ponuku ubytovania a môžete si pokojne rezervovať svoj pobyt. Ponúkame útulné ubytovanie v Tatrách za výbornú cenu.
 

Dovolenka vo Vysokých Tatrách

Dovolenka vo Vysokých TatráchDovolenka vo Vysokých Tatrách. Ponúkame vám celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie na Vianoce, ubytovanie na Silvester. Môžete sa u nás ubytovať na letnú aj zimnú dovolenku a radi vás privítame aj na jarné prázdniny, alebo Veľkú noc. Môžete u nás stráviť aj víkendový pobyt.
 

Ubytovanie pre dvoch a pre rodiny s deťmi

Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi, turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc.

Ubytovanie Tatry

Dovolenka v Tatrách s deťmi. Radi Vás privítame aj s vašimi deťmi. Pozrite si náš celoročný orientačný cenník. Zmena cien vyhradená. Nie je možné platiť platobnými kartami.
 

Cenník ubytovania - ceny ubytovania za osobu / noc.


ZIMNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. január 6. január 1 1 20,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
7. január 30. jún 1 1 15,00 €
         
LETNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. júl 31. august 1 1 15,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. september 23. december 1 1 15,00 €
         
VIANOČNÝ POBYT Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
24. december 31. december 1 1 20,00 €
         
VEĽKONOČNÝ POBYT  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí Objekt / pobyt
    1 1 20,00 €
         
* Cena energií je zahrnutá v cene.

 

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie Vysoké TatryUbytovanie Vysoké Tatry s deťmi pre 1-19 osôb, 4 spálne, 3 kúpeľňe, 3 x WC. Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome vo Vysokých Tatrách v 4 izbách a v jednom 4-lôžkovom apartmáne. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Dve izby sú s balkónom a dve izby bez balkóna. Na všetkých izbách je televízor. Apartmán má aj vonkajšie sedenie. 
 

Maximálna kapacita - obsadenie izieb:

 
Kapacita ubytovania Ubytovanie štandardná izba
č.1 osoby č.2 osoby č.3 osoby č.4 osoby
Manželská posteľ 2 4 1 2 1  2 1  2
Samostatné lôžko 1 1 1 1 2  2 1  1
Prístelok 2 2 0 0 1 1 1  1
Počet osôb (max 19)   7   3    5    4
Kapacita ubytovania Ubytovanie apartmán
Manželská posteľ 2 4            
 Počet osôb (max 4)   4  Celková kapacita ubytovania 23 osôb     

 
Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Ubytovanie má samostatný vchod. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáci fitnesszáhradný altánok. V našej ponuke ubytovania pribudol apartmán s kompletne vybavenou kuchynkou so samostatným vchodom. Kľudne tu môžete prísť na dovolenku aj s priateľmi a užiť peknú dovolenku.

Ubytovanie Vysoké Tatry privát

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Ponúkame ubytovanie vo Vysokých Tatrách privát v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie na zážitkovú dovolenku vo Vysokých Tatrách.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras

 

Dovolenka v Tatrách

Dovolenka v Tatrách
Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie Svit - www.ubytovaniesvit.sk

Na našej web stránke vám ponúkame ubytovanie rodinného typu, na súkromí rodinného domu. Pozrite si našu ponuku ubytovania a vyberte si najlepšie ubytovanie pre Vás. Svoje ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom. Radi vás u nás privítame. Je predpoklad, že tu strávite krásnu turistickú dovolenku.

 
Podporte nás
Podporte nás 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie a dovolenka na Slovensku Vysoké Tatry

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbského Plesa, Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice a mesta Poprad. 
Najzaujímavejšou zimnou atrakciou Vysokých Tatier sa už tradične stáva Tatranský ľadový dóm. Tatranská galéria ľadových majstrov na Hrebienku.
V lete možno podnikať vysokohorské (túry) vo Vysokých (Tatrách) na Rysy, Slavkovský štít, Jahňací štít, Kôprovský štít (Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina).
Môžete sa vybrať na nenáročné túry v Tatrách, obdivovať krásnu prírodu (náučné chodníky), alebo navštíviť horské chaty v Tatrách. Tatranské (vodopády) a plesá môžu byť tiež vaším turistickým cieľom (Velické pleso a Velický vodopád). Prechádzka na Popradské Pleso je nenáročná, môžete sa tu vybrať s celou rodinou, zvládnu to aj mamičky s detičkami v kočíkoch.
Z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít, jazda lanovkou bude pre deti nezabudnuteľný (zážitok). Zážitkom pre deti bude aj jazda Tatranskou elektrickou železnicou, alebo jazda zubačkou z Tatranskej Štrby na Štrbské Pleso.
V zime je možnosť lyžovaniaSKI Lopušná, dobre si zalyžujete aj v neďalekej obci Lučivná, alebo Liptovská Teplička. Na svoje si prídu priaznivci zjazdového lyžovania, ale nájdete tu aj kvalitné udržiavané bežkárske (trate). K dispozícii sú vám aj SKI strediská v Tatrách.
Horská dráha Tatrabob je adrenalínová atrakcia v Tatranskej Lomnici pre malých aj veľkých návštevníkov, rôzne atrakcie pre deti.
Vo Vysokých Tatrách na Vás čaká okrem krásnych výhľadov aj množstvo zážitkov, turisticky vyhľadávané doliny a mnohé ďalšie zaujímavosti a prekvapenia. To všetko tu na vás čaká po celý rok.
×

Prihlásiť sa