Cenník ubytovania

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách cenník ubytovania

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách cenník ubytovania
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách cenník ubytovania Svit Podskalka. Hľadáte cenovo prístupné, lacné ubytovanie v Tatrách, alebo v okolí Popradu?  My vám ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu v 4 izbách s kapacitou 1-19 osôb a v jednom 4-lôžkovom apartmáne. Celkovo ponúkame ubytovanie pre 23 osôb.
 

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách
Ponúkame celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie na Vianoce, ubytovanie na Silvester. Môžete sa u nás ubytovať na letnú aj zimnú dovolenku a radi vás privítame aj na jarné prázdniny, alebo Veľkú noc. Môžete u nás stráviť aj víkendový pobyt.
 
Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi, turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc.
 
Pozrite si náš celoročný orientačný cenník .
Zmena cien vyhradená.
Nie je možné platiť platobnými kartami.


Cenník ubytovania - ceny ubytovania za osobu / noc.


ZIMNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. január 6. január 1 1 20,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
7. január 30. jún 1 1 15,00 €
         
LETNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. júl 31. august 1 1 15,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. september 23. december 1 1 15,00 €
         
VIANOČNÝ POBYT Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
24. december 31. december 1 1 20,00 €
         
VEĽKONOČNÝ POBYT  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí Objekt / pobyt
    1 1 20,00 €
         
* Cena energií je zahrnutá v cene.
 

Maximálna kapacita - obsadenie izieb:

Maximálna kapacita - obsadenie izieb
 
Kapacita ubytovania  Štandardná izba
izba - č. 1 izba - č. 2 izba - č. 3 izba - č. 4
Manželská posteľ 2 1 1 1
Počet osôb 4 2 2 2
Samostatná posteľ 1 1 2 1
Počet osôb 1 1 2 1
Prístelok 2 0 1 1
Počet osôb 2 0 1 1
Spolu osôb 7 3 5 4
Max. kapacita 19

1-19 osôb, 4 spálne, 3 kúpeľňe, 3 x WC. Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome v 4 izbách a v jednom 4-lôžkovom prízemnom apartmánovom byte. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Dve izby sú s balkónom. Na všetkých izbách je televízor. Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Ubytovanie má samostatný vchod. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáci fitnesszáhradný altánok, kde sa dá grilovať a príjemne posedieť. V našej ponuke ubytovania pribudol 4-lôžkový prízemný apartmánový byt s kompletne vybavenou kuchyňou so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Ponúkame ubytovanie pre 23 osôb. Kľudne tu môžete prísť na dovolenku aj s priateľmi.


Ubytovanie Vysoké Tatry privát Svit Podskalka okr. Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku pod panorámou Vysokých Tatier.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras


Ubytovanie ponuka:

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie Svit - www.ubytovaniesvit.sk

Na našej web stránke vám ponúkame ubytovanie rodinného typu, na súkromí rodinného domu. Pozrite si našu ponuku ubytovania a svoje ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom. Radi vás u nás privítame. Je predpoklad, že tu strávite krásnu turistickú dovolenku.

 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Kde ísť na výlet a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbského Plesa, Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice a mesta Poprad. Najzaujímavejšou zimnou atrakciou Vysokých Tatier sa už tradične stáva Tatranský ľadový dóm.
V lete možno podnikať vysokohorské (túry) vo Vysokých (Tatrách) na Rysy, Slavkovský štít, Jahňací štít, Kôprovský štít (Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina).
Môžete sa vybrať na nenáročné túry v Tatrách, obdivovať krásnu prírodu (náučné chodníky), alebo navštíviť horské chaty v Tatrách. Tatranské (vodopády) a plesá môžu byť tiež vaším turistickým cieľom (Velické pleso a Velický vodopád). Prechádzka na Popradské Pleso je nenáročná, môžete sa tu vybrať s celou rodinou, zvládnu to aj mamičky s detičkami v kočíkoch.
Z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít, jazda lanovkou bude pre deti nezabudnuteľný (zážitok). Zážitkom pre deti bude aj jazda Tatranskou elektrickou železnicou, alebo jazda zubačkou z Tatranskej Štrby.
V širšom (okolí) sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Kežmarok, Spišská Sobota, Levoča, Moderné a interaktívne múzeum v centre historickej Levoče, Gánovské travertíny a Gejzír, Červený Kláštor splavovanie Dunajca na pltiach, Spišské podhradie, Spišská Nová Ves).
Táto lokalita je známym lesným prostredím, je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku, cykloturistiku a hubárčenie, v blízkych (lesoch) môžete zbierať lesné plody.
Priamo v meste nájdete krytú plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská a aquaparky.
Jaskyne priťahujú mnohých turistov. Jedným z nezabudnuteľných zážitkov pre Vás môže byť aj návšteva jaskyne, môžete sa vybrať do Važeckej alebo Belianskej jaskyne. Vďaka kvapľovej výzdobe jednou z najkrajších (jaskýň) je Demänovská jaskyňa slobody.
V zime je možnosť lyžovaniaSKI Lopušná, dobre si zalyžujete aj v neďalekej obci Lučivná, alebo Liptovská Teplička. Na svoje si prídu priaznivci zjazdového lyžovania, no nájdete tu aj kvalitné udržiavané bežkárske (trate). K dispozícii sú vám aj SKI strediská v Tatrách.
V okolí je pre vás mnoho zaujímavých (ponúk) na trávenie voľného času. Aj vzdialenejšie okolie ponúka návštevníkom nespočetné množstvá tipov na výlety.
V neďalekom meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa zaujímavosti, ponúka sa návšteva kultúrno historických pamiatok (Tatranská galéria, Múzeum TANAP, Podtatranské múzeum v Spišskej Sobote, Národopisné múzeum Smižany), alebo tradičných podujatí, adrenalínové (atrakcie) horská dráha Tatrabob je adrenalínová atrakcia v Tatranskej Lomnici pre malých aj veľkých návštevníkov, atrakcie pre deti (Zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi) a návšteva múzeí.
×

Prihlásiť sa