Záhradný altánok

Záhradný altánok

Záhradný altánok
Záhradný altánok je v letných mesiacoch ako stvorený na príjemné posedenie. Pre ubytovaných hostí máme pripravené posedenie v záhradnom altánku, kde si môžu grilovať, opekať, uvariť guláš, relaxovať a posedieť na čerstvom tatranskom vzduchu.
 

Drevený altánok

Drevený altánok
Drevený altánok ponúka príjemné posedenie, kde môžete relaxovať s priateľmi na záhrade s možnosťou grilovania, opekania a oddychu po celodennej túre. Príjemné spoločné večery s rodinou či priateľmi pri dobrom jedle sú na nezaplatenie. Posedenie v altánku má tú výhodu, že slúži aj ako ochrana pred počasím.
 

Altánok

Altánok
Altánok pri dome s krbom, grilom a pecou. Aby bolo vonkajšie posedenie naozaj komfortné, altánok je vybavený grilom, krbom a pecou. No a večer sa toto miesto premení na nádhernú zónu oddychu, kde si môžete pokojne sedieť v kruhu najbližších.
 

Záhradné sedenie

Záhradné sedenie
Záhradné sedenie, kde môžete stráviť čas s rodinou a priateľmi, využiteľné takmer počas celého roka. Zvlášť ak vonku panuje nádherné počasie, ktoré priam láka k vonkajším aktivitám. Leto je asi ideálnym obdobím, kedy si môžete vychutnávať čas strávený vonku, ale aj jarná grilovačka má svoje čaro.
 

Altánok s posedením a možnosťou grilovania

Altánok Vám ponúka drevené záhradné sedenie kde môžete relaxovať s priateľmi na záhrade. Pre návštevníkov je pripravené kompletné vybavenie na grilovanie, alebo varenie gulášu. Záhradné altánky sú výborným miestom pre záhradné posedenie v akomkoľvek počasí.

 
Spravte si nezabudnuteľnú grilovačku, alebo si uvarte kotlíkový guláš. Grilovanie v prírode je v dnešnej uponáhľanej dobe obľúbeným spôsobom trávenia voľného času.
 

Grilovačka

Grilovačka
Letná grilovačka už neodmysliteľne patrí k letným radovánkam. Od jari až do jesene je veľmi príjemnou formou stretnutia s priateľmi práve grilovanie. Je to obľúbená aktivita, pri ktorej si nielen pochutíte, ale si nájdete čas na kamarátov a príbuzných.
 
Zo záhrad, terás, altánov a prístreškov sa priamo úmerne so stúpajúcou ručičkou teplomeru zintenzívňujú aj krásne vône pečeného mäsa, klobás či grilovane j zeleniny.
 
Grilovanie si spájame s príjemným posedením v kruhu rodiny či priateľov. Grilujeme nielen preto, aby sme sa dobre najedli, ale najmä a hlavne preto, aby sme spolu strávili spoločné pohodové chvíle. Spolu sa tešili na kulinársku mágiu a neskôr na gastronomický zážitok z jedla, ktoré sa pripravovalo na otvorenom ohni.
 
Posedenie v záhrade s rodinou či priateľmi je typickou aktivitou, ktorá patrí k letnému obdobiu. U grilujte si letné špeciality v záhradnom altánku.
 

Najlepšia grilovačka

Najlepšia grilovačka
Najlepšia grilovačka, spoločné grilovanie s priateľmi je jednou z najlepších možností, ako stráviť s priateľmi príjemné chvíle. Stretnete sa na čerstvom vzduchu, pripravíte si skvelé jedlo, potešíte sa vychladeným pivom, alebo vínkom a zabávate sa.
 
Môžete spomaliť a v pokoji s priateľmi a rodinou, vychutnávať pohodu, užívať si teplého počasia a skvelé gastronomické zážitky. Väčšina ľudí na celom svete grilovanie miluje.
 
Aj jarné grilovanie má svoje čaro. Vzduch vonia kvitnúcimi kvetmi, dni sú teplejšie a dlhšie. Slnečné jarné dni sú priam ideálne na pobyt na čerstvom vzduchu.
 
K rôznym druhom grilované-ho mäsa a klobás môžete pripraviť domáce, čerstvé šaláty zo sezónnej zeleniny. Grilovať môžete aj huby, ovocie a zeleninu. U grilujte si sladké zemiaky, urobte chrumkavé toasty, alebo lahodný grilovaný syr. Obľúbeným jedlom je tiež aj grilovaný oštiepok, encián a hermelín, ktoré skvelo chutia s brusnicovou omáčkou.
 
Gril party v altánku je naozaj veľmi príjemnou udalosťou v znamení dobrého jedla, dobrej nálady, zábavy a pohody. Zatiaľ čo sa steaky, rebierka a iné dobroty grilujú – vy sa môžete zabávať a tešiť sa na lahôdky. Máločo chutí tak skvelo, ako práve grilované a typicky rozváňajúc e jedlo.
 
K skvelej dovolenke patrí aj skvelá grilovačka. Grilovanie môže byť skvelá príležitosť ako si zlepšiť dovolenku.
 
 

Vychutnajte si skvelé jedlo a príjemné chvíle s vašimi blízkymi v prostredí našej záhrady a záhradného altánku. K skvelej dovolenke patrí aj skvelé grilovanie. Radi Vás u nás privítame.

 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa