Záhradný altánok

Záhradný altánok s grilom, krbom a pecou

Záhradný altánok
Záhradný altánok je v letných mesiacoch ako stvorený na príjemné posedenie. Pre ubytovaných hostí máme pripravené posedenie v záhradnom altánku, kde si môžu grilovať, opekať, uvariť guláš, relaxovať a posedieť na čerstvom tatranskom vzduchu.
 

Drevený altánok

Drevený altánok
Drevený altánok ponúka príjemné posedenie, kde môžete relaxovať s priateľmi na záhrade s možnosťou grilovania, opekania a oddychu po celodennej túre. Príjemné spoločné večery s rodinou či priateľmi pri dobrom jedle sú na nezaplatenie. Posedenie v altánku má tú výhodu, že slúži aj ako ochrana pred počasím.
 

Altánok

Altánok
Altánok pri dome s krbom, grilom a pecou. Aby bolo vonkajšie posedenie naozaj komfortné, altánok je vybavený grilom, krbom a pecou. No a večer sa toto miesto premení na nádhernú zónu oddychu, kde si môžete pokojne sedieť v kruhu najbližších.

Záhradné sedenie

Záhradné sedenie
Záhradné sedenie je základom každej záhrady, kde môžete stráviť čas s rodinou a priateľmi. Elegantné a pohodlné drevené záhradné sedenie využiteľné takmer počas celého roka. Zvlášť ak vonku panuje nádherné počasie, ktoré priam láka k vonkajším aktivitám. Leto je asi ideálnym obdobím, kedy si môžete vychutnávať čas strávený vonku, ale aj jarná grilovačka má svoje čaro.
 

Altánok s posedením a možnosťou grilovania

Záhradné posedenie

Altánok Vám ponúka drevené záhradné posedenie s krbom, kde môžete relaxovať s priateľmi na záhrade. Posedenie na záhrade si môžete spríjemniť grilovaním. Pre návštevníkov je pripravené kompletné vybavenie na grilovanie, alebo varenie gulášu. Záhradné altánky sú výborným miestom pre záhradné posedenie v akomkoľvek počasí.

Záhradná grilovačka

Spravte si nezabudnuteľnú grilovačku, alebo si uvarte kotlíkový guláš. Grilovanie v prírode je v dnešnej uponáhľanej dobe obľúbeným spôsobom trávenia voľného času. Môžete si tu vyskúšať tie najlepšie recepty na grilovanie. Či už v kuchyni alebo vonku, na panvici, alebo na grile, vždy s množstvom zábavy.
 

Grilovačka

Grilovačka
Letná grilovačka už neodmysliteľne patrí k letným radovánkam. Od jari až do jesene je veľmi príjemnou formou stretnutia s priateľmi práve grilovanie. Je to obľúbená aktivita, pri ktorej si nielen pochutíte, ale si nájdete čas na kamarátov a príbuzných.
 
Zo záhrad, terás, altánov a prístreškov sa priamo úmerne so stúpajúcou ručičkou teplomeru zintenzívňujú aj krásne vône pečeného mäsa, klobás či grilovane j zeleniny.
 

Grilovanie 

Grilovanie si spájame s príjemným posedením v kruhu rodiny či priateľov. Grilujeme nielen preto, aby sme sa dobre najedli, ale najmä a hlavne preto, aby sme spolu strávili spoločné pohodové chvíle. Spolu sa tešili na kulinársku mágiu a neskôr na gastronomický zážitok z jedla, ktoré sa pripravovalo na otvorenom ohni.
 

Posedenie v záhrade

Posedenie v záhrade s rodinou či priateľmi je typickou aktivitou, ktorá patrí k letnému obdobiu. Ugrilujte si letné špeciality v záhradnom altánku.
 

Najlepšia grilovačka

Najlepšia grilovačka
Príďte si užiť najlepšiu grilovačku k nám, spoločné grilovanie s priateľmi je jednou z najlepších možností, ako stráviť s priateľmi príjemné chvíle. Stretnete sa na čerstvom vzduchu, pripravíte si skvelé jedlo, potešíte sa vychladeným pivom, alebo vínkom a zabávate sa.
 

Môžete spomaliť a vychutnávať pohodu

Môžete spomaliť a v pokoji s priateľmi a rodinou, vychutnávať pohodu, užívať si teplého počasia a skvelé gastronomické zážitky. Väčšina ľudí na celom svete grilovanie miluje.
 
Aj jarné grilovanie má svoje čaro. Vzduch vonia kvitnúcimi kvetmi, dni sú teplejšie a dlhšie. Slnečné jarné dni sú priam ideálne na pobyt na čerstvom vzduchu.
 

Grilované špeciality

K rôznym druhom grilovaného mäsa a klobás môžete pripraviť domáce, čerstvé šaláty zo sezónnej zeleniny. Grilovať môžete aj huby, ovocie a zeleninu. U grilujte si sladké zemiaky, urobte chrumkavé toasty, alebo lahodný grilovaný syr. Obľúbeným jedlom je tiež aj grilovaný oštiepok, encián a hermelín, ktoré skvelo chutia s brusnicovou omáčkou.
 

Gril párty

Gril párty v altánku je naozaj veľmi príjemnou udalosťou v znamení dobrého jedla, dobrej nálady, zábavy a pohody. Zatiaľ čo sa steaky, rebierka a iné dobroty grilujú – vy sa môžete zabávať a tešiť sa na lahôdky. Máločo chutí tak skvelo, ako práve grilované a typicky rozváňajúc e jedlo.
 

K skvelej dovolenke patrí aj skvelá grilovačka

K skvelej dovolenke patrí aj skvelá grilovačka. Grilovanie môže byť skvelá príležitosť ako si zlepšiť dovolenku a vychutnať si grilované špeciality.
 
Dovolenka pre mnohých z nás predstavuje vytúžený oddych. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať nové sily v krásnom prostredí Vysokých Tatier. 
 

Vychutnajte si skvelé jedlo a príjemné chvíle s vašimi blízkymi v prostredí našej záhrady a záhradného altánku. K skvelej dovolenke patrí aj skvelé grilovanie. Radi Vás u nás privítame.

Podporte nás prosím
Ak boli naše stránky pre Vás užitočné, alebo sa vám páčia, môžete nás podporiť na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Printerest, LinkedIn, VK. Ďakujeme vám za podporu. Ďakujeme za Vaše LIKE, komenty aj zdieľania. Odporúčte nás Vaším známym a priateľom.
 
Podporte nás
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa