Zariadená kuchyňa

Ubytovanie s vlastným stravovaním

Ponúkame ubytovanie s vlastným stravovaním ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii plne vybavená kuchyňa, kde nájdete základné zariadenie kuchyne, ktoré vám umožní prípravu dobrého jedla a stravovanie na dovolenke.
 

Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania

Ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania zariadená kuchyňa spojená s jedálňou, kuchynská linka a jedálenský stôl, kde je možnosť vlastného stravovania. Vybavená kuchyňa, kde si viete zabezpečiť vlastné stravovanie. Nájdete tu vybavenie kuchyne na bezproblémové stravovanie.

Kuchynská linka plne vybavená kuchyňa 

Plne vybavená kuchyňa kuchynská linka. Pre ubytovaných hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa.
Pre ubytovaných hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa interiér kuchyne. Nájdete tu základné vybavenie kuchyne a vybavenie do kuchyne. Dovolenka bez stravy má svoje výhody. Je to všetko len na vašej voľbe. Stravovanie na dovolenke má svoje špecifiká, ktoré sa odvíjajú od Vašej úrovne športových aktivít a zdravia.
 

Dovolenka bez stravy

Stravovanie na dovolenke dovolenka bez stravy takto si môžete naplánovať výlety presne podľa vašich predstáv a nie ste nijako obmedzovaní pravidelným stravovaním. Nemusíte vstávať na skoré raňajky ani sa obávať, že nestihnete večeru. Môžete si pripraviť chutné jedlo v zariadenej kuchyni podľa svojej chuti.
 

Zariadenie kuchyne jedálenský stôl

Zariadenie kuchyne jedálenský stôl. Pre prípravu chutných jedál je Vám k dispozícii plne zariadená kuchyňa a jedálenský stôl a stoličky.
Zariadenie kuchyne zariadená kuchyňa s jedálenským kútom kuchynský stôl a stoličky. Pre prípravu chutných jedál je Vám k dispozícii zariadenie kuchyne a jedálenský stôl a stoličky.  Základné vybavenie kuchyne v kuchyni nájdete všetko potrebné na prípravu jedla a základné kuchynské vybavenie. 
 

Vybavenie kuchyne

Vybavenie kuchyne kuchynská linka, kuchynské spotrebiče, varná doska, rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica a ďalšie doplnky do kuchyne (zariadenie kuchyne) na bezproblémové stravovanie.
 

Zariadenie kuchyne kuchynská linka so spotrebičmi

Zariadenie kuchyne kuchynská linka a kuchynské spotrebiče vám umožnia prípravu dobrého jedla a vlastné stravovanie alebo príjemné posedenie pri dobrej káve, alebo čajíku.
 
Ďalšie plus pre vás u nás je altánok s posedením, kde si môžete posedieť relaxovať a oddýchnuť pri grilovaní alebo si uvariť dobrý guláš. Grilované špeciality potešia či už je to dobré mäsko alebo grilovaná zelenina.
Po celodennej túre dobrá grilovačka spríjemní pekný večer.
 

Vybavenie kuchyne kuchynské spotrebiče interiér kuchyne

Interiér kuchyne kuchynské vybavenie zariadená kuchyňa so základným vybavením a jedálenským kútom. Kuchyňa je dobre vybavená vybavenie kuchyne kuchynská linka so spotrebičmi, s variacou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Zariadenie kuchyne v kuchyni nájdete všetko potrebné na zabezpečenie vlastného stravovania kuchynské spotrebiče a kuchynské vybavenie.

Stravovanie na dovolenke kuchyňa

Kuchyňa vám ponúka možnosti na vlastné stravovanie, kde je možné variť si vlastné jedlá. Vlastné pokrmy si môžete pripraviť v kompletne vybavenej kuchyni. Kuchyňu máte vždy k dispozícii. Máte aj možnosť využiť ponuku stravovania v okolitých reštauráciách.
 

Ubytovanie s vlastným stravovaním

Ponúkame Vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. V našom ubytovaní neposkytujeme stravovanie (ubytovanie bez stravy). Ponúkame však možnosť prípravy vlastnej stravy v dobre vybavenej kuchyni.
 
Nákup potravín
Najbližší obchod 500 m. Potraviny si môžete nakúpiť vo svojom obľúbenom obchode vo Svite nájdete Lidl, Sintru, Jednotu a predajňa Billa Svit sa nachádza hneď pri autobusovej stanici.
 
Reštaurácie Svit kde sa dá vo Svite dobre najesť.
 

Kino Reštaurácia Svit Spolcentrum

Kino Reštaurácia Svit Spolcentrum Svit Reštaurácia Hotel Spolcentrum
V meste Svit sa nachádza Hotel Spolcentrum v reštaurácii (kino reštaurácia) ponúkajú pestrý výber jedál a nápojovOkrem denného menu si hostia môžu vybrať z bohatého jedálneho lístka pravé slovenské jedlá, ale aj rôzne špeciality.
 

Hotel Lopušná Dolina reštaurácia

Veľmi dobre sa dá najesť v Hoteli Lopušná dolina. Reštaurácia Lopušná dolina ponúka aj obedové denné menu výberom z 3 hotových jedál. Gastronomický zážitok je pravidelne, niekoľkokrát do roka spestrený sezónnym menu, ktoré pripravujú kuchári formou gurmánskych balíčkov tradičnej, nefalšovanej slovenskej kuchyne.
 

Pizza svit

Kto by nemal rád dobrú pizzu? Ak ste milovníci pizze môžete si vybrať Pizzeria vo Svite alebo Pizzeria v Poprade, ktoré ponúkajú rozvoz pizze a zabezpečujú donášku pizze a dovoz jedla, a tak si viete zabezpečiť stravovanie a pochutnať si na výbornej pizze.
 

Pizzeria Sorriso Svit

Pizzeria Sorriso Svit
Pizzeria Sorriso Svit pokiaľ by ste mali chuť na dobrú pizzu, môžete navštíviť pizzeriu SORRISO posedieť si v domáckej atmosfére a vychutnať si dobré jedlo. Sorriso Svit ponúka aj denné menu. Pizza Sorriso ponúka donáškovú službu donášku jedla, viete si jedlo a pizzu objednať.
 
Sorriso Svit, kontakt: 0910 111 434 / 0908 120 234 / 0949 811 321
 

Pizzeria La Stella Svit

Pizzeria La Stella Svit
Pizzeria La Stella Svit donáška pizze a jedál ponúkajú 3 veľkosti pizzy, skvelé cestoviny, mäsko, burgery či mlsnotky. Od 11:00 do 14:00 ponúkajú DENNÉ OBEDOVÉ MENU 4,- €
 
La Stella Svit, kontakt: 0918 244 474 / 0911 144 474 / 0948 244 474 / 052 381 0178

Zdravé stravovanie

Zdravá výživa rozhoduje najmä o našom zdraví. Zdravý jedálniček dokáže zlepšiť mnohé aspekty kvality nášho života od správneho fungovania mozgu, orgánov, buniek po lepšie fyzické výkony. Zdravá strava, ktorá dodáva vášmu telu toľko výživy, koľko potrebuje pre správne fungovanie a priaznivý rozvoj organizmu. Priaznivci fitness i zdravého stravovania – v tomto prípade platí, že tomu budete musieť obetovať aj čas, a to hlavne na prípravu jedla. No za ten pocit, že viete, čo jete a, že je to pre vás zdravé, je na nezaplatenie. A v tomto prípade oceníte vybavenú kuchyňu, kde si môžete svoju stravu pripraviť a fitness, kde si môžete zacvičiť.


Ubytovanie s vlastným stravovaním dovolenka bez stravy má svoje výhody neobmedzuje váš denný program a prípadné dlhšie výlety po krajine. Nebudú Vás obmedzovať ani časy podávania hlavných jedál. Ak by ste chceli vyraziť mimo rezort na celý deň, môžete si pripraviť prípadne suchý balíček stravy. Pri ubytovaní bez stravy je dobré poznať aj miestne podmienky a príležitosti stravovania.

Rezervácia ubytovania

Ubytovanie Svit - Mgr. Renáta LukáčováVysoké Tatry ubytovanie 
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.
Mgr.Renáta Lukáčová,
Ubytovanie Svit
Hájová 637/10, 059 21 Svit Slovensko
Telefón: +421911457805
Telefón: +421911669662 - communication in english
E Mail:   Kontakt
Web: www.ubytovaniesvit.sk 

Lokalita: 
Východné Slovensko | Prešovský kraj | Región Vysoké Tatry | Okres Poprad

Ponuka ubytovania cenník ubytovania.

Podporte nás prosím

Ak boli naše stránky pre Vás užitočné alebo sa vám páčia môžete nás podporiť na sociálnych sieťach. Odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.

Podporte nás prosím na sociálnych sieťach odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa