Cenník

Cenník ubytovania

Ubytovanie v súkromí cenník ubytovania. Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí Vysoké Tatry v podtatranskom meste Svit okres Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka.
 
Ubytovanie Svit Podskalka – ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad, v okrajovej časti Podskalka. Naše ubytovanie Vám ponúka ideálnu polohu na výlety do Vysokých Tatier aj do ďalšieho okolia. Odtiaľ môžete vyraziť za horskou turistikou, alebo v zime za lyžovaním do krásnych Vysokých Tatier, Nízkych Tatier. V blízkosti nášho ubytovania sa nachádza Lopušná dolina. Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina. Priamo v meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad – vodnom svete pod Tatrami‎. "Naše ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi."- Ponúkame ubytovanie s výhodnou polohou pod Vysokými Tatrami.

Pekné a lacné ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu, privát pod Vysokými Tatrami vo Svite v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Radi Vás u nás privítame.
Ubytovanie Svit - Podskalka

Ubytovanie Svit Podskalka - orientačný cenník.

Pozrite si náš celoročný orientačný cenník .
Zmena cien vyhradená.
Nie je možné platiť platobnými kartami.


Cenník ubytovania - ceny za osobu / noc.


ZIMNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. január 6. január 1 1 20,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
7. január 30. jún 1 1 15,00 €
         
LETNÁ SEZÓNA  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. júl 31. august 1 1 15,00 €
         
CELOROČNE Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
1. september 23. december 1 1 15,00 €
         
VIANOČNÝ POBYT Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí osoba / noc
24. december 31. december 1 1 20,00 €
         
VEĽKONOČNÝ POBYT  Minimálny počet Cena
Termín sezóny osôb nocí Objekt / pobyt
    1 1 20,00 €
         
* Cena energií je zahrnutá v cene.
 

Maximálna kapacita - obsadenie izieb:

Maximálna kapacita - obsadenie izieb
 
Kapacita ubytovania  Štandardná izba
izba - č. 1 izba - č. 2 izba - č. 3 izba - č. 4
Manželská posteľ 2 1 1 1
Počet osôb 4 2 2 2
Samostatná posteľ 1 1 2 1
Počet osôb 1 1 2 1
Prístelok 2 0 1 1
Počet osôb 2 0 1 1
Spolu osôb 7 3 5 4
Max. kapacita 19

 1 - 19 osôb, 4 spálne, 3 kúpeľňe, 3 x WC. Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome v 4. izbách a v jednom prízemnom apartmánovom byte. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Dve izby sú s balkónom. Na všetkých izbách je televízor. Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Ubytovanie má samostatný vchod. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáci fitness a záhradný altánok, kde sa dá grilovať a príjemne posedieť. V našej ponuke pribudol prízemný apartmánový byt s kompletne vybavenou kuchyňou so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením.


Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Ubytovanie Svit privát pod Tatrami ponuka:

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.   - www.ubytovaniesvit.sk

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa