Domáce fitness centrum

Domáci fitness - posilňovňa 

Domáce fitness centrum
Domáce fitness centrum je k dispozícii pre ubytovaných hostí nájdete tu všetky pomôcky na cvičenie a fitness vybavenie. Tí, ktorí preferujú súkromie pri cvičení predstavuje cvičenie v domácej posilovni jedinečný spôsob, ako vytrápiť svoje telo.
 

Domáce fitness

Domáce fitness
Nech už sú vaše dôvody akékoľvek, schudnúť a zhodiť kilá, nabrať svaly, dostať sa do lepšej kondície či len viac sa hýbať, netúžite po obrích svaloch, ale chcete sa predovšetkým dostať do kondície, spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je domáce fitko to pravé miesto pre Vás.

Domáca posilňovňa

Domáca posilovňa
Naša domáca posilovňa je vám k dispozícii môžete pracovať na svojej kondícii aj počas dovolenky, alebo služobnej cesty. Veža na cvičenie, fitness stroje, pomôcky na cvičenie, fitness pomôcky a fitness náradie sú vám k dispozícii na cvičenie doma (u nás). Nemusíte hľadať fitness centrum, keď si chcete zacvičiť.
 

Domáce fitko

Domáce fitko
Domáce fitko - domáca posilka je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť vytúženú postavu a lepšiu kondíciu. Nájdete tu posilňovacie náradie, stroje na cvičenie, fitness pomôcky a posilňovacie pomôcky.

Posilovňa

V našom domácom fitness centre môžete pracovať na svojej kondícii aj počas dovolenky, alebo služobnej cesty. Naša posilovňa je vám k dispozícii.
Je to paradox, ale keď sa cítite vyčerpaný a unavený, pomôže vám fyzická aktivita. Práve pohyb a aktivita vám dodá potrebnú energiu po ktorej tak túžite.
 

My vám ponúkame ubytovanie s domácou posilovňou.
 

Ubytovanie v súkromí

Lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu na Slovensku vo Vysokých Tatrách v 4 izbách a jednom apartmáne.
  • Ubytovanie ponuka - základný prehľad o našej ponuke ubytovania pod Tatrami.
  • Štandardná izba-č.1 - Samostatná 7-lôžková izba bez balkóna. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Ubytovanie pre 1-7 osôb. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. 
  • Štandardná izba-č.2 - Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Ubytovanie pre 1-3 osoby. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.
  • Štandardná izba-č.3 - Samostatná 5-lôžková izba s balkónom. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Ubytovanie pre 1-5 osôb. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.
  • Štandardná izba-č.4 - Samostatná 4-lôžková izba s balkónom. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Ubytovanie pre 1-4 osoby. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. 
  • Apartmánový byt  - 4-lôžkový apartmán s kompletne vybavenou kuchyňou, so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi, turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc. Pozrite si náš cenník ubytovania

Ubytovanie - informácie o ubytovaní:

 

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú aktívnu letnú aj zimnú dovolenku. Môžete relaxovať v Tatrách obklopený nádhernou prírodou, relaxovať pri cvičení v našom fitku, alebo si len tak posedieť a oddýchnuť v našom záhradnom altánku.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa