Domáce fitness centrum

Fitness 

Fitness
Fitness je k dispozícii pre ubytovaných hostí nájdete tu posilňovacie stroje, fitness vybavenie a cvičebné náradie. Tí, ktorí preferujú súkromie pri cvičení predstavuje cvičenie v domácej posilovni jedinečný spôsob, ako potrápiť svoje telo.
 

Domáce fitness

Domáce fitness
Domáce fitness je správna voľba nech už sú vaše dôvody akékoľvek, schudnúť a zhodiť kilá, nabrať svaly, dostať sa do lepšej kondície či len viac sa hýbať. Netúžite po obrích svaloch, ale chcete spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je domáca posilka to pravé miesto pre Vás.

Domáca posilovňa

Domáca posilovňa
Naša domáca posilovňa je vám k dispozícii môžete pracovať na svojej kondícii aj počas dovolenky, alebo služobnej cesty. Veža na cvičenie, fitness stroje, pomôcky na cvičenie, fitness pomôcky a fitness náradie sú vám k dispozícii na cvičenie doma (domáci fitness u nás).
 
Fitko doma má svoje výhody, nemusíte hľadať fitness centrum (posilku), nemusíte tráviť čas dochádzaním do posilky, keď si chcete zacvičiť.
 

Domáce fitko

Domáce fitko
Domáce fitko je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť vytúženú postavu a lepšiu kondíciu. Nájdete tu posilňovacie náradie, stroje na cvičenie a posilňovacie pomôcky.

Posilovňa

Naša posilovňa je vám k dispozícii. Ak ste priaznivci fitness, máte radi športové aktivity, udržiavate svoju telesnú kondíciu a zdatnosť kvôli upevňovaniu zdravia a rozvoja sily pravidelným cvičením, potom návšteva (dovolenka) u nás je tou správnou voľbou.
 
Je to paradox, ale keď sa cítite vyčerpaný a unavený, pomôže vám fyzická aktivita. Práve pohyb a aktivita vám dodá potrebnú energiu po ktorej tak túžite.
 

 

Posilňovacia veža

Posilňovacia veža
Posilňovacia veža patrí medzi multifunkčné zariadenia, na ktorých precvičíte viac svalových partií. Cviky môžu byť jednoduché aj komplikovanejšie, keďže toto fitness zariadenie je veľmi univerzálne. Posilovacia veža je kvalitný a bezpečný posilovací stroj, pomocou ktorého máte možnosť vykonávať veľké množstvo cvikov. 
 

Eliptický trenažér (orbitrek)

Eliptický trenažér (orbitrek)
Eliptický trenažér, alebo aj inak nazvaný orbitrek podobne ako cyklotrenažéry patrí medzi simulátory pohybu outdoorového športu. Je vhodný pre vysoko efektívny tréning všetkých svalových partií celého tela.
 
Je ideálnym cvičebným zariadením, pretože je šetrný ku kĺbom, simuluje pohyb pri behu, bez toho, aby vznikal nadmerný tlak na kĺby a svaly. Eliptické trenažéry patria medzi obľúbené tréningové zariadenia, najmä ak chcete precvičovať naraz celé telo.

Slúži na precvičenie horných a dolných partií naraz, čo oceníte nielen pri chudnutí ale aj spevnení svalstva všetkých partií.

Keďže ho môžete využívať v interiéri, nemusia vás trápiť klimatické podmienky a ani zmeny počasia. Vďaka eliptickému trenažéru môžete nahradiť dlhé prechádzky, beh či bicyklovanie a zároveň je to zariadenie určené aj na intenzívny tréning. 
 

Rotoped

Rotoped
Rotoped je fitness stroj, na ktorom dokážete precvičiť svaly dolných partií tela a je vhodný aj pri rehabilitácii. Cvičenie na rotopede je vhodné pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu a spaľovať tuk a prebytočné kalórie.

Rotopedy sú stacionárne bicykle a okrem toho, že vám pomôžu so zlepšovaním kondície, vďaka nim je pohyb šetrný ku vašim kĺbom a pritom získate intenzívnejším tréningom rovnaké spaľovanie kalórií ako pri behu. Zlepšite si fyzickú kondíciu a bicyklujete v pohodlí domova.

 
My vám ponúkame ubytovanie s fitness. Po dobrej lyžovačke, alebo po celodennej túre je príjemné relaxovať v posilňovni. K dispozícii máte náradie na cvičenie a fitness pomôcky na cvičenie.
 
Ak ste priaznivci fitness stravovania, svoju zdravú stravu si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni.
 
  

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú aktívnu letnú aj zimnú dovolenku. Môžete relaxovať v Tatrách obklopený nádhernou prírodou, relaxovať pri cvičení v našom fitku, alebo si len tak posedieť a oddýchnuť v našom záhradnom altánku.
×

Prihlásiť sa