Kuchyňa

Plne vybavená kuchyňa

Plne vybavená kuchyňa
Pre ubytovaných hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Nájdete tu základné vybavenie kuchyne. Dovolenka bez stravovania má svoje výhody. Je to všetko len na vašej voľbe. Stravovanie počas dovolenky má svoje špecifiká, ktoré sa odvíjajú od Vašej úrovne športových aktivít a zdravia.
 
Takto si môžete plánovať výlety presne podľa vašich predstáv a nie ste nijako limitovaní pravidelným stravovaním. Nemusíte vstávať na skoré raňajky, ani sa obávať že nestihnete večeru. Môžete si pripraviť chutné jedlo, podľa svojej chuti.
 

Kuchyňa s jedálenským kútom

Kuchyňa s jedálenským kútom
Kuchyňa s jedálenským kútom. V kuchyni nájdete všetko potrebné chladničku s mrazničkou, mikrovlnku, kávovar, rýchlovarnú kanvicu a ďalšie doplnky do kuchyne na bezproblémové stravovanie.
 
Ďalšie plus pre vás u nás je altánok s posedením, kde si môžete posedieť relaxovať a oddýchnuť pri grilovaní, alebo si uvariť dobrý guláš. Grilované špeciality potešia, či už je to dobré mäsko, alebo grilovaná zelenina.
Po celodennej túre dobrá grilovačka spríjemní pekný večer.
 

Vybavená kuchyňa

Kuchyňa so základným vybavením a jedálenským kútom. V kuchyni nájdete všetko potrebné na zabezpečenie vlastného stravovania.
View the embedded image gallery online at:
https://www.ubytovaniesvit.sk/ubytovanie/kuchyna#sigProId73a8a0713f

 

Ubytovanie s vlastným stravovaním

Ponúkame ubytovanie s vlastným stravovaním. V našom ubytovaní neposkytujeme stravovanie (bez stravy). Pozrite si naše odporúčania kde sa dá vo Svite dobre najesť.
 
 

Spolcentrum Svit Reštaurácia

Spolcentrum Svit Reštaurácia
V meste Svit sa nachádza Hotel Spolcentrum a v reštaurácii (kinoreštaurácia) ponúkajú pestrý výber jedál a nápojovOkrem denného menu si hostia môžu vybrať z bohatého jedálneho lístka pravé slovenské jedlá, ale aj rôzne špeciality.
 
Veľmi dobre sa dá najesť v Hoteli Lopušná dolina. Reštaurácia ponúka a obedové denné menu výberom z 3 hotových jedál. Gastronomický zážitok je pravidelne, niekoľkokrát do roka spestrený sezónnym menu, ktoré pripravujú kuchári formou gurmánskych balíčkov tradičnej, nefalšovanej slovenskej kuchyne.
 

Pizza svit

Pizzeria Sorriso Svit

Pizzeria Sorriso Svit
Pizzeria Sorriso Svit - pokiaľ by ste mali chuť na dobrú pizzu, môžete navštíviť pizzériu SORRISO posedieť si v domáckej atmosfére a vychutnať si dobré jedlo. Sorriso Svit ponúka aj denné menu. Pizza Sorriso ponúka donáškovú službu, viete si jedlo a pizzu objednať.
Sorriso Svit, kontakt: 0910 111 434 / 0908 120 234 / 0949 811 321
 

Pizzeria La Stella Svit

Pizzeria La Stella Svit
Pizzeria La Stella Svit – Donáška pizze a jedál ponúkajú 3 veľkosti pizzy, skvelé cestoviny, mäsko, burgery či mlsnotky. Od 11:00 do 14:00 ponúkajú DENNÉ OBEDOVÉ MENU 4,- €
La Stella Svit, kontakt: 0918 244 474 / 0911 144 474 / 0948 244 474 / 052 381 0178


Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
×

Prihlásiť sa