Prízemný apartmánový byt

Apartmánový byt

Apartmánový byt
Apartmánový byt, ubytovanie s kompletne vybavenou kuchyňou (v nej nájdete všetko potrebné na zabezpečenie vlastného stravovania) so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. V apartmánovom byte sa ubytujete celoročne s celkovou kapacitou 1-4 osoby.

Apartmán Tatry

Apartmán Tatry
Apartmán Tatry. Ponúkame Vám ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách v meste Svit okres Poprad. Pekné ubytovanie v Tatrách pre 1-4 osoby v tichom prostredí. Priestranné ubytovanie vhodné pre rodiny, ale aj pre páry.
 

Apartmán 

Apartmán
Apartmán Vysoké Tatry. Priestranný 4-lôžkový apartmán (dve dvojlôžkové postele) s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, kuchyňa s jedálenským kútom. Apartmán má samostatný vstup a je situovaný na prízemí. Ponuka apartmánov je široká, ale veríme že si vyberiete ten náš.
 

Posedenie pri dome

Posedenie pri dome
Vonkajšie posedenie pri dome je skvelým miestom, kde si môžete vychutnať šálku dobrej kávy, alebo si odpočinúť pri šálke lahodného čaju.
 

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie Vám umožní posedenie pri dobrej knihe a pohári dobrého vína, alebo posedenie s priateľmi, ktoré vám môžu urobiť deň krajším.
 
Táto zastrešená jednoduchá terasa pri dome vám ponúka príjemné posedenie chránené pred slnkom, dažďom, či snehom. Budete si tak môcť užívať posedenie vonku v každom počasí, alebo môžete využiť záhradné posedenie v našom altánku.
 

Popis ubytovania

  • Ubytovanie je situované na prízemí
  • Samostatný vchod
  • Vyhradené súkromné parkovacie miesto
  • Miesto pre súkromné sedenie /zastrešené/
  • Kuchyňa (kompletne vybavená)
  • TV
  • WiFi
  • Kúpeľňa 2x WC + sprchovací kút
  • Možnosť využitia altánku /grilovanie, varenie, opekanie/
  • Možnosť aktívneho relaxu v domácom fitku
 

Ubytovanie apartmán

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier? My vám ponúkame apartmán v Tatrách. Apartmán Vám zabezpečí komfortné a pohodlné ubytovanie ako by ste boli doma. Tešíme sa na Vás.
Komfort počas dovolenky je prvoradý. Ubytovanie v apartmáne má svoje výhody. Táto forma ubytovania je priestrannejšia a ponúka viac súkromia. Keď ste rodina s deťmi, tak určite je pre vás rozhodujúca veľkosť miestnosti.
 
Hoci neponúkame stravu, máte k dispozícii plne vybavenú kuchyňu (len pre seba). Stravovanie si zabezpečíte sami. Výhoda je, že čas stravovania nie je časovo obmedzený ako v hoteloch. Samozrejme netreba celý deň stáť pri sporáku, veď ste na dovolenke. Môžete ochutnať aj špeciality miestnej gastronómie.
 
Tento typ ubytovania s vlastním stravovaním je vhodný pre jednotlivcov, pre páry, či menšiu skupinku priateľov. Máte väčšie súkromie.
 

Ubytovanie Vysoké Tatry privát Svit Podskalka okr. Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku pod panorámou Vysokých Tatier.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ponuka ubytovania.

private accommodation high tatras


Vysoké Tatry - ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
Vysoké Tatry - ideálne miesto pre Vašu dovolenku

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
×

Prihlásiť sa