Prízemný apartmánový byt

Apartmánový byt

Apartmánový byt
Apartmánový byt s kompletne vybavenou kuchyňou so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. S možnosťou využitia záhradného altánku, alebo využitia domáceho fitnessu.

 

4-lôžkový apartmán 

4-lôžkový apartmán
4-lôžkový apartmán s kúpeľňou a sprchovacím kútom + 2 x WC, ubytovanie pre 4 osoby v Tatrách. Už od 14-06-2019 ponúkame na prenájom ďalšie, úplne nové priestory. V našej ponuke pribudol prízemný apartmánový byt s kompletne vybavenou kuchyňou a samostatným vchodom.
 

Apartmán

  • Prízemný apartmánový byt
  • Samostatný vchod
  • 1 súkromné parkovacie miesto
  • Miesto pre súkromné vonkajšie posedenie /zastrešené/
  • Komplet vybavená kuchyňa
  • TV
  • WiFi
  • Kúpeľňa 2x WC + sprchovací kút
  • Možnosť využitia altánku /grilovanie, varenie, opekanie/
  • Možnosť aktívneho relaxu v domácom fitku
 

Apartmánový byt

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier? My vám ponúkame ubytovanie v našom 4 lôžkovom apartmáne v Tatrách s vonkajším zastrešeným posedením. Apartmán je situovaný na prízemí so súkromným parkovacím miestom. Tešíme sa na Vás.
 

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Ponúkame ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.


Vysoké Tatry - ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
Príďte naplno relaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších slovenských horách Vysokých Tatrách.

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa