Privát pod Tatrami izba – č.1

Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku
Ponúkame lacné ubytovanie pod Tatrami pri lyžiarských strediskách SKI lopušná dolina.
 
Samostatná 5 lôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. Ubytovanie pre 7 osôb v Tatrách. 
Ubytovaným hosťom je k dispozícii plne vybavená kuchyňa, bezplatné parkovanie, záhradný altánok, domáci fitness, samostatný vchod.
Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okr. Poprad. Ideálna poloha na výlety do Vysokých Tatier, Nízkych Tatier aj do blízkeho okolia Lopušnej doliny, ktorá je známa krásnym lesným prostredím je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku, hubárčenie a je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina.

Ubytovanie Vysoké Tatry v meste Svit izba - č.1

Samostatná 5 lôžková izba s možnosťou prístelky.
Chcete stráviť zimnú dovolenku, letnú dovolenku, prípadne len víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách? 
Hľadáte cenovo prístupné, lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách, alebo v okolí Popradu? Chcete spoznávať Vysoké Tatry a okolie, Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu a príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi, alebo sa chcete vybrať sa na vysokohorskú túru prípadne si užiť skvelú lyžovačku? Hľadáte ubytovanie pre dvoch, alebo ubytovanie pre rodinu s deťmi, alebo skupinu rodín s deťmi?
My vám ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu v 4.izbách s kapacitou 1-19 osôb.
Radi vám poradíme čo treba vidieť vo Vysokých Tatrách, čo sa dá robiť a čo sa oplatí navštíviť v Tatrách, kam sa vybrať na výlet prípadne zaujímavosti v okolí, ktoré vás budú zaujímať.
A nie len Tatry, ale aj neďaleké mesto Poprad Tatry a jeho okolie ponúka rôzne atrakcie, zaujímavosti, kultúrne pamiatky a je prepojené zo Svitom aj cyklistickým chodníkom.
 

Privát pod Tatrami izba č. 1 - počet lôžok:

 • 2 x manželská posteľ - ( počet osôb - 4 ) 
 • 1 x samostatné lôžko - ( počet osôb - 1 )
 • 2 x pristelok - ( počet osôb - 2 )
Maximálny počet osôb - 7.

Privát pod Tatrami izba č. 1 - vybavenie izby:

 • Kúpeľňa (sprchovací kút) - na izbe
 • WC - na izbe
 • Televízor
 • Veľkosť izby – 5,3 x 4,7 – 24,91 m2 (vrátane kúpeľne)
 • Bezplatný WIFI internet v celom objekte k dispozícii
 • Bez balkóna
 • Bezbariérový prístup - NIE
 • Nefajčiarsky objekt
 • Orientácia izby - juho západ
 • Vstup z izby priamo do kuchyne

Privát pod Tatrami izba - č. 1 - ponuka ubytovania:

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu, privát pod Vysokými Tatrami vo Svite. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Radi Vás u nás privítame.

Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - ďalšie informácie o ubytovaní:

Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - objekt má samostatný vchod.
 • Objekt má samostatný vchod.
 • Nefajčiarsky objekt.
 • Ubytovanie je situované na poschodí.
 • Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa.
 • Pre zabezpečenie maximálneho komfortu a pohodlia ubytovaných hostí nechýba ani záhradný altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania.
 • Pre ubytovaných hostí je k dispozícii aj domáci fitness. Ak ste vyznávačom aktívneho oddychu, vyskúšajte naše úplne nové fitness centrum. 
 • Dve izby sú s balkónom - ( Izba - č. 3, Izba - č. 4 )
 • Bezplatné parkovanie vo dvore pre 3 autá, pri objekte je priestor na parkovanie pre ďalšie 3 autá.
Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - bezplatné parkovanie pri objekte pre ubytovaných hostí.
 
Ponúkame pekné a lacné ubytovanie pod Tatrami v súkromí rodinného domu, privát 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. Privát pod Tatrami s bezplatným parkovaním, samostatným vchodom, domácim fitnessom, plne vybavenou  kuchyňou a záhradným altánkom s grilom. Privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad - Slovensko. Ideálna poloha na výlety do Vysokých Tatier, Nízkych Tatier aj do blízkeho okolia. Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina. Lyžiarské stredisko Snowpark Lučivná je vzdialené 3,8 km. Priamo v meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad – vodnom svete pod Tatrami‎.

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Vysoké Tatry - ideálne miesto pre Vašu dovolenku.
Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.   - www.ubytovaniesvit.sk
Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.  - www.ubytovaniesvit.sk

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
 
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa