Privát pod Tatrami izba – č.3

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie v súkromí
My Vám ponúkame pekné (a) lacné ubytovanie v súkromí pod Tatrami.
 
Chcete stráviť zimnú dovolenku, letnú dovolenku, prípadne len víkendový (pobyt) vo Vysokých (Tatrách)Hľadáte cenovo prístupné, lacné ubytovanie vo Vysokých (Tatrách), alebo v okolí Popradu?
 
Chcete spoznávať Vysoké (Tatry) a okolie, Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu a príjemné nenáročné (túry) pre rodiny s deťmi, alebo sa chcete vybrať sa na vysokohorskú túru prípadne si užiť skvelú lyžovačku? Hľadáte ubytovanie pre dvoch, alebo ubytovanie pre rodinu s deťmi, alebo skupinu rodín s deťmi?
 
Radi vám poradíme čo treba vidieť vo Vysokých (Tatrách), čo sa dá robiť a čo sa oplatí navštíviť v Tatrách 
Radi vám poradíme čo treba vidieť vo Vysokých (Tatrách), čo sa dá robiť a čo sa oplatí navštíviť v Tatrách, kam sa vybrať na výlet prípadne zaujímavosti v okolí, ktoré vás budú zaujímať. A nie len Tatry, ale aj neďaleké mesto Poprad Tatry a jeho okolie ponúka rôzne (atrakcie), zaujímavosti, kultúrne (pamiatky). Mesto Poprad je prepojené zo Svitom aj cyklistickým (chodníkom).
 

Ubytovanie v súkromí Vysoké Tatry Svit okr. Poprad

My Vám ponúkame pekné (a) lacné ubytovanie v súkromí pod Tatrami v súkromí rodinnému (domu), privát 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. Privát pod Tatrami s bezplatným parkovaním, samostatným (vchodom), domácim (fitnessom), plne vybavenou kuchyňouzáhradným (altánkom) s grilom.
 
Privát pod Vysokými (Tatrami) v meste Svit okres Poprad – Slovensko. Ideálna poloha na výlety do Vysokých (Tatier), Nízkych (Tatier) aj do blízkeho (okolia). Okolie Svitu je známe krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku a hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske strediská Lopušná dolina. Lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná je vzdialené 3,8 km. V meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad – vodnom (svete) pod Tatrami‎.

Privát pod Tatrami izba – č.3

Ponúkame pekné (a) lacné ubytovanie pod Tatrami v súkromí rodinnému (domu), privát 4 izbách s kapacitou 1-19 miest a 4 lôžkovom apartmánovom byte.
Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit.
 
Samostatná 4 lôžková štandardná izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa sprchovací (kút) a WC na chodbe. Ubytovanie pre 5 osôb v Tatrách.
 

Privát pod Tatrami izba – č.3 - počet lôžok:

 • 1 x manželská posteľ - ( počet osôb - 2 )
 • 2 x samostatné lôžko - ( počet osôb - 2 )
 • 1 x pristelok - ( počet osôb - 1 )
Maximálny počet osôb - 5.

Privát pod Tatrami izba – č.3 - vybavenie izby:

 • Kúpeľňa (sprchovací kút) - na chodbe
 • WC - na chodbe
 • Televízor
 • Veľkosť izby – 4,7 x 3,1 – 14,57 m2
 • Bezplatný WIFI internet v celom objekte k dispozícii
 • Balkón
 • Bezbariérový prístup - NIE
 • Nefajčiarsky objekt - (po dohode s majiteľom možnosť fajčenia na balkóne).
 • Orientácia izby - juho východ

Privát pod Tatrami izba – č.3 - ponuka ubytovania:

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu, privát pod Vysokými Tatrami vo Svite. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Radi Vás u nás privítame.

Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - ďalšie informácie o ubytovaní:

Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - objekt má samostatný vchod.
 • Objekt má samostatný vchod.
 • Nefajčiarsky objekt.
 • Ubytovanie je situované na poschodí.
 • Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa.
 • Pre zabezpečenie maximálneho komfortu a pohodlia ubytovaných hostí nechýba ani záhradný altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania.
 • Pre ubytovaných hostí je k dispozícii aj domáci fitness. Ak ste vyznávačom aktívneho oddychu, vyskúšajte naše úplne nové fitness centrum. 
 • Dve izby sú s balkónom - ( Izba - č. 3, Izba - č. 4 )
 • Bezplatné parkovanie vo dvore pre 3 autá, pri objekte je priestor na parkovanie pre ďalšie 3 autá.
Privát pod Tatrami ubytovanie Svit - bezplatné parkovanie pri objekte pre ubytovaných hostí.

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Vysoké Tatry - ideálne miesto pre Vašu dovolenku - ubytovanie privát pod Tatrami ponuka:
Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.   - www.ubytovaniesvit.sk
Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.  - www.ubytovaniesvit.sk

Chcete si oddýchnuť a relaxovať, navštívte naše ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami. Je predpoklad, že tu strávite skutočne príjemnú dovolenku.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa