Ubytovanie pod Tatrami ponuka

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách, ubytovanie v súkromi, privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

Ubytovanie Vysoké Tatry 
Ubytovanie Svit Podskalka – ponúkame ubytovanie vo Vysokých Tatrách, ubytovanie v súkromí pod panorámou Vysokých Tatier v meste Svit okres Poprad, privát v okrajovej časti Podskalka. Naše ubytovanie Vám ponúka ideálnu polohu na výlety do Vysokých Tatier aj do ďalšieho okolia. Odtiaľ môžete vyraziť za horskou turistikou, alebo v zime za lyžovaním do krásnych Vysokých Tatier, Nízkych Tatier. Vysoké Tatry sa nachádzajú v severnej časti Slovenska na hranici s Poľskom. V blízkosti nášho ubytovania sa nachádza Lopušná dolina. Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske strediská Lopušná dolina. Priamo v meste Svit je krytá plaváreň, alebo si môžete oddýchnuť a relaxovať v 11 km vzdialenom AQUAPARKU AquaCity Poprad – vodnom svete pod Tatrami‎.
"Naše ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi."- Ponúkame ubytovanie s výhodnou polohou pod Vysokými Tatrami.

Pekné a lacné ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu, privát pod Vysokými Tatrami vo Svite v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Radi Vás u nás privítame.
Pekné a lacné ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

Privát pod Tatrami v 4. izbách a v jednom prízemnom apartmánovom byte.

Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome v 4. izbách a v jednom prízemnom apartmánovom byte. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Dve izby sú s balkónom. Na všetkých izbách je televízor. Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa. Ubytovanie má samostatný vchod. V celom objekte je WIFI pripojenie. K dispozícii je bezplatné parkovanie, domáci fitness a záhradný altánok, kde sa dá grilovať a príjemne posedieť. V našej ponuke pribudol prízemný apartmánový byt s kompletne vybavenou kuchyňou so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením.

Ubytovanie privát pod Tatrami ponuka:

Chystáte sa na dovolenku do Vysokých Tatier, alebo na kvalitnú lyžovačku, naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Ubytovanie v súkromí, privát pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.   - www.ubytovaniesvit.sk
 

Ubytovanie v súkromí 

Lacné ubytovanie v súkromí rodinného domu na Slovensku vo Vysokých Tatrách v 4 izbách a jednom apartmáne.
  • Ubytovanie ponuka - základný prehľad o našej ponuke ubytovania pod Tatrami.
  • Štandardná izba - č.1 - Samostatná 7-lôžková izba bez balkóna. Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Ubytovanie pre 1-7 osôb. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe. 
  • Štandardná izba - č.2 - Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Ubytovanie pre 1-3 osoby. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.
  • Štandardná izba - č.3 - Samostatná 5-lôžková izba s balkónom. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Ubytovanie pre 1-5 osôb. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.
  • Štandardná izba - č.4 - Samostatná 4-lôžková izba s balkónom. Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Ubytovanie pre 1-4 osoby. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. 
  • Apartmánový byt  - 4-lôžkový apartmán s kompletne vybavenou kuchyňou, so samostatným vchodom a súkromným vonkajším zastrešeným posedením. Ubytovanie pre 1-4 osoby.
Ceny ubytovania sú za osobu / noc ponúkame aj ubytovanie pre dvoch, ubytovanie pre rodiny s deťmi, turistov a obchodných cestujúcich. Ponúkame aj ubytovanie na jednú noc. Pozrite si náš cenník ubytovania

Ubytovanie Vysoké Tatry - informácie o ubytovaní:


Ubytovanie privát pod Vysokými Tatrami vo Svite.

Ubytovanie v súkromí privát pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier. Štrbské Pleso - 18 km, Starý Smokovec - 13 km, Tatranská Lomnica - 20 km, Podbanské - 32 km.   Naše ubytovanie je vzdialené len 3,2 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina a lyžiarské stredisko Snowpark Lučivná je vzdialené 3,8 km.

Ubytovanie Vysoké Tatry privát Svit Podskalka okr. Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku na Slovensku pod panorámou Vysokých Tatier.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ubytovanie na východnom Slovensku vo Vysokých Tatrách.


hore
Tichá lokalita, vynikajúca poloha na výlety do Vysokých Tatier a Lopušnej doliny.
Vysoké Tatry môžu byť aj vašim turistickým dovolenkovým rajom. Jedinečné prostredie ponúka turistické chodníky vhodné aj pre malých turistov. Príďte naplno zrelaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších slovenských horách Vysokých Tatrách.

Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Svit - možnosti a aktivity v okolí nášho ubytovania:

Naše ubytovanie sa nachádza v podtatranskom meste Svit s výhodnou polohou pre pravú tatranskú dovolenku v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier - Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a mesta Poprad.
V lete možno podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách na Kriváň, Rysy, (Hrebienok, Veľká Studená dolina, Mengusovská dolina) a z Tatranskej Lomnice je možnosť vyviesť sa lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít.
Vysoké Tatry ponúkajú najmä krásnu prírodu aj príjemné nenáročné túry pre rodiny s deťmi zvládnete ich aj s tými najmenšími.
V širšom okolí sa nachádzajú atraktívne turistické ciele (Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Červený Kláštor - splavovanie Dunajca na pltiach).
Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie môžte zbierať lesné plody v blízkych lesoch. Priamo v meste Svit sa nachádza krytá plaváreň a v blízkosti sú aj termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Bešeňová. V okolí nájdete a jaskyne Važecká jaskyňa, Belianska jaskyňa.
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Lopušná dolina a Snowpark Lučivná Vám ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K dispozícii sú vám aj lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso a Starý Smokovec.
×

Prihlásiť sa