Ubytovanie ponuka

Ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Svite v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest. V prvej izbe nájdete 5 lôžok, 2 prístelky, kúpeľňu a toaletu. V druhej izbe sú 3 lôžka, v tretej izbe sú 4 lôžka, 1 prístelok a balkón. V poslednej 4 izbe sa nachádzajú 3 postele, 1 prístelka, sprchovací kút, umývadlo aj balkón. Dve izby majú teda vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Pre hostí je pripravená aj plne vybavená kuchyňa s variacou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom.

Ponúkame ubytovanie v súkromí rodinného domu vo Svite Podskalke v 4 izbách s maximálnou kapacitou 19 miest.

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

Ponúkame pekné a lacné ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit.

V prvej izbe nájdete 5 lôžok, 2 prístelky, kúpeľňu a toaletu. V druhej izbe sú 3 lôžka, v tretej izbe sú 4 lôžka, 1 prístelok a balkón. V poslednej 4 izbe sa nachádzajú 3 postele, 1 prístelka, sprchovací kút, umývadlo aj balkón. Dve izby majú teda vlastnú kúpeľňu, dve izby spoločnú kúpeľňu. Pre hostí je pripravená aj plne vybavená kuchyňa s variacou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom.
 • Pre hostí je pripravený aj televízor a wifi internet.
 • V cene sú zahrnuté aj uteráky a posteľná bielizeň.
 • Privát má samostatný vchod.
 • Bezplatné parkovanie je možné vo dvore pre 3 autá, pri objekte je priestor na parkovanie pre ďalšie 3 autá.
Ubytovanie Svit Podskalka – ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad, v okrajovej časti Podskalka. Ideálna poloha na výlety do Vysokých Tatier. Táto lokalita je známa krásnym lesným prostredím Lopušnej doliny, ktorá je vyhľadávaná na turistiku, cyklistiku aj hubárčenie. Toto prostredie je domovom aj pre lyžiarske stredisko Lopušná dolina. Priamo v meste je krytá plaváreň a možnosť zábavy pri paintballe, motokárach, airsofte alebo rôznych iných skupinových športoch. "Vhodné pre rodiny s deťmi."- Dobrá poloha.

Ubytovanie Svit - ponúkame ubytovanie v 4 izbách

 • Ubytovanie ponuka - základný prehľad o našej ponuke.
 • Štandardná izba - č. 1 - Počet lôžok: 2 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 2 x pristelok. Max. počet osôb - 7. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na izbe.
 • Štandardná izba - č. 2 - Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko. Max. počet osôb - 3. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe.
 • Štandardná izba - č. 3 - Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 2 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 5. Kúpeľňa (sprchovací kút) a WC na chodbe. Balkón.
 • Štandardná izba - č. 4 - Počet lôžok: 1 x manželská posteľ + 1 x samostatné lôžko + 1 x pristelok. Max. počet osôb - 4. Kúpeľňa (sprchovací kút) na izbe, WC na chodbe. Balkón.
 • Kuchyňa - Pre hostí je pripravená plne vybavená kuchyňa.
 • Domáci fitness - Pre hostí je pripravený domáci fitness.

Ubytovanie Svit - ďalšie informácie o ubytovaní:


Ponuka ubytovania privát Svit:


Ubytovanie (privát) pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka

Mgr. Renáta LukáčováMgr.Renáta Lukáčová,
Hájova 637/10, Svit, 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk


Ponúkame ubytovanie v súkromí (privát) pod Vysokými Tatrami Svit Podskalka.
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.


Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Prihlásiť sa