Lyžiarske stredisko Lopušná dolina SKI

Lopušná dolina SKI

Lopušná dolina SKI Lyžiarske stredisko Lopušná dolina SKI je domovom pre tri lyžiarske strediská v Tatrách.
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina SKI je domovom pre tri lyžiarske strediská v Tatrách. Priaznivci lyžovania si môžu vybrať, lyžiarske stredisko Lopušná dolina, SkiTatry, Snowpark Lučivná, lyžovanie, snowboarding. Lyžiarske strediská Tatry, skvelá rodinná lyžovačka na Slovensku s deťmi.
 

SKI centrá

SKI centrá ponúkajú návštevníkom široké spektrum zjazdoviek s rôznou obtiažnosťou. Lyžiarsky areál ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov, stredne pokročilých, pokročilých lyžiarov a snowboardistov.
 

Lyžovačka v Tatrách

Vhodná kombinácia obtiažnosti terénov (zjazdoviek) umožňuje využitie strediska lyžiarmi začiatočníkmi, ako aj skúsenými lyžiarmi. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský lyžiarsky vlek (lyžovanie pre začiatočníkov), prípadne lyžiarsku školu, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska.
 
V lyžiarskom areáli nájdete až 14 vlekov a všetky trate sú zasnežované aj technickým snehom. Lyžiarske strediská poskytujú komplexné služby nájdete tu ski servis aj požičovňu lyží, snowboardov, lyžiarskej výstroje a športových potrieb.
 

Lyžovačka Tatry

Zjazdovky majú umelé osvetlenie pre večerné lyžovanie. SKI areál ponúka ideálne lyžovanie pre rodiny s deťmi. Rodinná lyžovačka v Tatrách za skvelú cenu.
 
Zimné strediská sa väčšinou sústreďujú na zjazdových lyžiarov. Niektorí si však radšej užívajú kondičné vychádzky na bežkách, pri ktorých si viac užijú okolitú prírodu. V Lopušnej doline meria bežkársky úsek 3 kilometre, takže aj bežkári si prídu na svoje k dispozícii sú upravené bežecké trate pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

Lopušná dolina

Lopušná dolina
Lopušná dolina je krásna rekreačná oblasť s nádherným lesným prostredím, vhodná na oddych a relax pre celú rodinu, rodinné výlety a iné športové a voľnočasové aktivity s cyklistickými a turistickými trasami. 
 
Hlavne turistika je v Lopušnej doline veľmi obľúbená. V zime kvalitná lyžovačka s priateľmi, v lete horská cyklistika, pešia turistika a cykloturistika.
 
Lopušná dolina sa nachádza pod Tatrami, je súčasťou regiónu Vysoké Tatry a je vzdialená len 3 km od mesta Svit a 11 km od mesta Poprad. 
 
Priaznivcov cyklistiky poteší prepojenie Svitu a Popradu s cyklistickým chodníkom, ktorý má asfaltový povrch s minimálnym prevýšením, je vhodný pre rodiny s deťmi. Ponúka viaceré možnosti občerstvenia, lavičky a náučné informačné panely. Odmenou vám bude nádherný panoramatický výhľad na Vysoké Tatry.

Lyžovačka na Slovensku

Lyžiarske strediská v okolí Popradu

Prezrite si Lyžiarske strediská v blízkom okolí Svitu a Popradu.
Lyžovanie v Lopušnej dovolenka v zime a pozrite si aj naše tipy na výlety a zaujímavosti v okolí Svitu a Popradu.
 

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov a snowboardistov. Lyžiarske zjazdovky sú travnate pasienky v pásme lesa situované na severovýchod . Kvalita zjazdových tratí je zabezpečovaná mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej úpravy zjazdoviek.
 
Lyžiarske stredisko na východnom Slovensku k dispozícii sú 4 vleky Tatrapoma, z toho 2 krátke vleky sú vyhradené pre začiatočníkov a deti (detský svah). Denné aj večerné lyžovanie v Tatrách.
 
V lyžiarskom stredisku nájdete požičovňu lyží a snowboardov, požičovňu športových potrieb, SKI servis, lyžiarsku školu, snowboardovú školu, prírodnú ľadovú plochu klzisko, záchrannú službu, stredisko je vybavené s AED (Automatický externý defibrilátor), nájdete tu bufet, WC a reštauráciu.
 

Lyžiarske stredisko - Lopušná dolina mapa

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina mapa
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina mapa. Lyžiarske stredisko sa nachádza na východnom Slovensku pod Vysokými Tatrami pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Stredisko leží v nadmorskej výške 777 m až do 916 m nad morom. Príďte si užiť lyžovačku na východnom Slovensku.
 

Lopušná dolina lyžovanie

Lopušná dolina lyžovanie
Lopušná dolina lyžovanie - denné lyžovanie - večerné lyžovanie. Lyžovanie v Lopušnej doline môže byť pre vás nádherným zážitkom. Ak sa vydarí počasie, môžete v Lopušnej doline lyžovať s nádherným panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Lopušná dolina lyžovačka zo zjazdoviek je krásny výhľad na Vysoké Tatry.
 

Požičovňa lyží, lyžiarska škola Lopušná dolina

Požičovňa lyží, lyžiarska škola Lopušná dolina
Požičovňa lyží a lyžiarska škola. V lyžiarskom stredisku je možnosť zapožičania kompletnej lyžiarskej výstroje a športového vybavenia, SKI požičovňa, možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a SKI servis.
 

Bufet Lopušná dolina

Bufet Lopušná dolina
Bufet Lopušná dolina. V lyžiarskom stredisku je možnosť občerstvenia v bufete Zrubik, teplé jedlá a nápoje aj celodenné stravovanie v reštaurácii v hoteli Lopušná dolina. Reštaurácia v hoteli Lopušná dolina ponúka aj denné menu (dobre varia a majú výbornú kávu).
 
Hotel Lopušná dolina ponúka aj Wellness. K dispozícii máte fínsku, parnú a infra saunu, vonkajšiu a vnútornú vírivku, oddychovú miestnosť s masážnym kreslom, ochladzovaciu kaďu a vedro. V ponuke majú aj outdoorový bazén s protiprúdom, ktorý je v termíne od 15.10. do 15.5. kalendárneho roka mimo prevádzky. Po dobrej lyžovačke si môžete oddýchnuť a relaxovať vo wellness.
 

Bezplatné parkovisko priamo pod vlekmi

Bezplatné parkovisko
Lyžiarske stredisko ponúka bezplatné parkovanie hneď pod vlekmi. Parkovisko je situované pred vstupom do lyžiarskeho areálu. 
 

Prírodná ľadová plocha klzisko

Prírodná ľadová plocha klzisko
Prírodná ľadová plocha klzisko. V lopušnej doline pre vás pripravili klzisko s prírodným ľadom, s rozmermi 24 m x 14 m. Korčuľovanie na prírodnom ľade sa nedá porovnať s korčuľovaním na umelom mestskom klzisku. Korčuľovanie na ľade je zdravou voľnočasovou aktivitou na čerstvom vzduchu.
 

Ski Lopušná dolina  

Ski Lopušná dolina
SKI Lopušná dolina Svit, skvelá lyžovačka pod Tatrami pre rodiny s deťmi - užite si rodinnú lyžovačku za skvelé ceny (v krásnom prostredí). 
 

V Lopušnej doline sú tri strediská kde sa dobre lyžuje. 

SkiTatry - Tatrasvit - Nová Lopušná Dolina

SkiTatry Tatrasvit - Nová Lopušná Dolina SkiTatry – Lyžiarske stredisko Skitatry - Tatrasvit, Svit lyžiarom ponúka kvalitné zimné rekreačné vyžitie. Na dĺžke 1100 m je k dispozícii jeden z najkvalitnejších slalomových svahov vo Vysokých Tatrách, ktorý je vhodný pre skúsenejších lyžiarov, ale aj pre začínajúcich lyžiarov.
 
SkiTatry Lopušná dolina. V Tatrasvit SKI - nájdete červeno-čiernu zjazdovku prevýšením 240 m. V stredisku je možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a možnosť bezplatného parkovania. Lyžiarská škola, večerné lyžovanie, požičovňa lyží, občerstvenie.
 

Lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná

Snowpark Lučivná lyžovanie. V obci Lučivná sa nachádza lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná - SKI Lučivná vám ponúka lyžovanie pod Tatrami v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.
 
V lyžiarskom stredisku Lúčivná nájdete štyri lyžiarske vleky a zjazdové trate ľahké až stredne ťažké s možnosťou večerného lyžovania. Milovníci zimných športov tu nájdu aj snowtubingovú dráhu.
 
K dispozícii je požičovňa lyžiarskych potrieb, lyžiarská škola a obchod. Bufet pod svahom ponúka 60 miest na sedenie v reštaurácii dennú ponuku polievok a hotových jedál nájdete tu širokú ponuku jedál rýchleho občerstvenia a bohatý výber teplých a studených nápojov.
 
Lopušná SKI - Je pre vás každoročná jarná lyžovačka obdobím kedy si môžete skvelo zalyžovať. Príďte sa rozlúčiť so zimou, užiť si skvelú jarnú lyžovačku v Tatrách a zabaviť sa s priateľmi.

Skvelá lyžovačka v lyžiarskych strediskách Lopušnej doliny.

Lyžovanie v Tatrách za dobrú cenu. Užite si lyžovanie s ideálnymi podmienkami pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kde sa dá ešte lyžovať v blízkosti nášho ubytovania:
 

Ski centrum Kubašok 

Ski centrum Kubašok
Ski centrum Kubašok lyžiarske stredisko Spišské Bystré. Ski centrum Kubašok sa nachádza neďaleko Popradu a Vysokých Tatier v obci Spišské Bystré, ktoré je vzdialené od Popradu len 8 km v areáli strediska je 5 vlekov, ski servis, inštruktori z lyžiarskej školy, požičovňa lyži a snowboardov, záchranná služba. Stredisko poskytuje veľmi dobré lyžiarske podmienky pre začiatočníkov i pokročilých, rodiny s deťmi i školy.
 

Ubytovanie na lyžovačku

Hľadáte ubytovanie na lyžovanie? 

My vám ponúkame ubytovanie pri SKI stredisku. Nájdete tu skvelé podmienky na lyžovanie a my vám ponúkame ubytovanie na lyžovačku.
 

Lopušná dolina ubytovanie

Lopušná dolina ubytovanie
Lopušná dolina ubytovanie. Chystáte sa na dovolenku do Lopušnej doliny? Hľadáte ubytovanie na lyžovačku v Lopušnej doline? 
 

Ubytovanie Lopušná dolina

Ubytovanie Lopušná dolina - Ubytovanie v oblasti Lopušná dolina my vám ponúkame ubytovanie v súkromí v rodinnom dome v meste Svit. Ak ste priaznivci lyžovania, alebo turistiky Lopušná dolina sa nachádza len 3 km od nášho ubytovania. Ponúkame Vám pekné a lacné ubytovanie v blízkosti lyžiarskych stredísk.

Rezervácia ubytovania

Ubytovanie Svit - Mgr. Renáta LukáčováVysoké Tatry ubytovanie 
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.
Mgr.Renáta Lukáčová,
Ubytovanie Svit
Hájová 637/10, 059 21 Svit Slovensko
Telefón: +421911457805
Telefón: +421911669662 - communication in english
E Mail:   Kontakt
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras 
Lokalita: 
Východné Slovensko | Prešovský kraj | Región Vysoké Tatry | Okres Poprad

Ponuka ubytovania cena ubytovania cenník ubytovania.

Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


Podporte nás prosím

Ak boli naše stránky pre Vás užitočné alebo sa vám páčia môžete nás podporiť na sociálnych sieťach. Odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.

Podporte nás prosím na sociálnych sieťach odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Tatry ubytovanie Vysoké Tatry dovolenka Tatry

Ubytovanie na Slovensku dovolenka s deťmi na Slovensku

Dovolenka Slovensko lacné ubytovanie Vysoké Tatry ubytovanie na Slovensku rodinná dovolenka na Slovensku.

Lacné ubytovanie ubytovanie v Tatrách ubytovanie s deťmi ubytovanie pre dvoch. Príďte si užiť Tatranskú dovolenku k nám ponúkame ubytovanie pod Tatrami.
Lacná dovolenka letná dovolenka dovolenka v zime dovolenka pre dvoch dovolenka s deťmi dovolenka na Slovensku dovolenka v Tatrách ubytovanie lyžovanie.
Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Ubytovanie izba č.1

| Ubytovanie Tatry | | Ubytovanie v súkromí |

Samostatná 5-lôžková izba bez balkóna s možnosťou prístelky. Poč...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie Tatry

Ubytovanie izba č.2

| Ubytovanie Tatry | | Ubytovanie v súkromí |

Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna (bez prístelky). Počet lôžok: 1...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie izba č.3

| Ubytovanie Tatry | | Ubytovanie v súkromí |

Samostatná 4-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie

Ubytovanie izba č.4

| Ubytovanie Tatry | | Ubytovanie v súkromí |

Samostatná 3-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Apartmán Tatry

Apartmán Tatry apartmán…

| Ubytovanie Tatry | | Ubytovanie v súkromí |

Apartmán Tatry apartmán Vysoké Tatry ubytovanie v apartmáne vo Vysokých T...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Naša ponuka ubytovania pozrite ponuku ubytovania a vyberte si to najlepšie ubytovanie pre Vás ubytovanie na Vašu rodinnú dovolenku.
Ponuka ubytovanie | Východné Slovensko | Prešovský kraj | región Vysoké Tatry | mesto Svit | okres Poprad |
Lacné ubytovanie na Slovensku lacná dovolenka na Slovensku s deťmi.
×

Prihlásiť sa