Lyžiarske stredisko - SKI Lopušná dolina

Lopušná dolina SKI

Lopušná dolina SKI
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina SKI je domovom pre tri lyžiarske strediská v Tatrách. Priaznivci lyžovania si môžu vybrať, lyžiarske stredisko Lopušná dolina, SkiTatry, Snowpark Lučivná, lyžovanie, snowboarding. Lyžiarske strediská Tatry, skvelá rodinná lyžovačka na Slovensku s deťmi.
 

SKI centrá

SKI centrá Lopušná Dolina ponúkajú návštevníkom široké spektrum zjazdoviek s rôznou obtiažnosťou. Lyžiarsky areál ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov, stredne pokročilých, pokročilých lyžiarov a snowboardistov.
 
Vhodná kombinácia obtiažnosti terénov (zjazdoviek) umožňuje využitie strediska lyžiarmi začiatočníkmi, ako aj skúsenými lyžiarmi. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský lyžiarsky vlek (lyžovanie pre začiatočníkov), prípadne lyžiarsku školu, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska.
 
V lyžiarskom areáli nájdete až 14 vlekov a všetky trate sú zasnežované aj technickým snehom. Lyžiarske strediská poskytujú komplexné služby nájdete tu ski servis aj požičovňu lyží, snowboardov, lyžiarskej výstroje a športových potrieb.
 
Zjazdovky majú umelé osvetlenie pre večerné lyžovanie. SKI areál ponúka ideálne lyžovanie pre rodiny s deťmi. Rodinná lyžovačka v Tatrách za skvelú cenu.
 
Zimné strediská sa väčšinou sústreďujú na zjazdových lyžiarov. Niektorí si však radšej užívajú kondičné vychádzky na bežkách, pri ktorých si viac užijú okolitú prírodu. V Lopušnej doline meria bežkársky úsek 3 kilometre, takže aj bežkári si prídu na svoje k dispozícii sú upravené bežecké trate pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

Lopušná dolina

Lopušná dolina
Lopušná dolina Svit je krásna rekreačná oblasť s nádherným lesným prostredím, vhodná na oddych a relax pre celú rodinu, rodinné výlety a iné športové a voľnočasové aktivity s cyklistickými a turistickými trasami. 
 
Hlavne turistika je v Lopušnej doline veľmi obľúbená. V zime kvalitná lyžovačka s priateľmi, v lete horská cyklistika, pešia turistika a cykloturistika.
 
Lopušná dolina sa nachádza pod Tatrami, je súčasťou regiónu Vysoké Tatry a je vzdialená len 3 km od mesta Svit a 11 km od mesta Poprad. 
 
Priaznivcov cyklistiky poteší prepojenie Svitu a Popradu s cyklistickým chodníkom, ktorý má asfaltový povrch s minimálnym prevýšením, je vhodný pre rodiny s deťmi. Ponúka viaceré možnosti občerstvenia, lavičky a náučné informačné panely. Odmenou vám bude nádherný panoramatický výhľad na Vysoké Tatry.

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov a snowboardistov. Lyžiarske zjazdovky sú travnate pasienky v pásme lesa situované na severovýchod . Kvalita zjazdových tratí je zabezpečovaná mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej úpravy zjazdoviek.
 
Lyžiarske stredisko na východnom Slovensku k dispozícii sú 4 vleky Tatrapoma, z toho 2 krátke vleky sú vyhradené pre začiatočníkov a deti (detský svah). Denné aj večerné lyžovanie v Tatrách.
 
V lyžiarskom stredisku nájdete požičovňu lyží a snowboardov, požičovňu športových potrieb, SKI servis, lyžiarsku školu, snowboardovú školu, prírodnú ľadovú plochu klzisko, záchrannú službu, stredisko je vybavené s AED (Automatický externý defibrilátor), nájdete tu bufet, WC a reštauráciu.
 

Lyžiarske stredisko - Lopušná dolina mapa

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina mapa
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina mapa. Lyžiarske stredisko sa nachádza na východnom Slovensku pod Vysokými Tatrami pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Stredisko leží v nadmorskej výške 777 m až do 916 m nad morom. Príďte si užiť lyžovačku na východnom Slovensku.
 

Lopušná dolina lyžovanie

Lopušná dolina lyžovanie
Lyžovanie v Lopušnej doline môže byť pre vás nádherným zážitkom. Ak sa vydarí počasie, môžete si v Lopušnej doline zalyžovať s nádherným panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Zo zjazdoviek je krásny výhľad na Vysoké Tatry.
 

Požičovňa lyží, lyžiarska škola

Požičovňa lyží, lyžiarska škola.
Požičovňa lyží a lyžiarska škola. V lyžiarskom stredisku je možnosť zapožičania kompletnej lyžiarskej výstroje a športového vybavenia, SKI požičovňa, možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a SKI servis.
 

Bufet

Bufet
V lyžiarskom stredisku je možnosť občerstvenia v bufete Zrubik, teplé jedlá a nápoje aj celodenné stravovanie v reštaurácii v hoteli Lopušná dolina. Reštaurácia v hoteli Lopušná dolina ponúka aj denné menu (dobre varia a majú výbornú kávu).
 
Hotel Lopušná dolina ponúka aj Wellness. K dispozícii máte fínsku, parnú a infra saunu, vonkajšiu a vnútornú vírivku, oddychovú miestnosť s masážnym kreslom, ochladzovaciu kaďu a vedro. V ponuke majú aj outdoorový bazén s protiprúdom, ktorý je v termíne od 15.10. do 15.5. kalendárneho roka mimo prevádzky. Po dobrej lyžovačke si môžete oddýchnuť a relaxovať vo wellness.
 

Bezplatné parkovisko priamo pod vlekmi

Bezplatné parkovisko.
Lyžiarske stredisko ponúka bezplatné parkovanie hneď pod vlekmi. Parkovisko je situované pred vstupom do lyžiarskeho areálu. 
 

Prírodná ľadová plocha klzisko

Prírodná ľadová plocha klzisko
Prírodná ľadová plocha klzisko. V lopušnej doline pre vás pripravili klzisko s prírodným ľadom, s rozmermi 24 m x 14 m. Korčuľovanie na prírodnom ľade sa nedá porovnať s korčuľovaním na umelom mestskom klzisku. Korčuľovanie na ľade je zdravou voľnočasovou aktivitou na čerstvom vzduchu.
 

Ski Lopušná  

Ski Lopušná
SKI Lopušná dolina Svit, skvelá lyžovačka pod Tatrami pre rodiny s deťmi - užite si rodinnú lyžovačku za skvelé ceny (v krásnom prostredí). 
 

V Lopušnej sú tri strediská kde sa dobre lyžuje. 

Ski - Tatrasvit - Nová Lopušná Dolina

Ski Tatry Tatrasvit - Nová Lopušná Dolina – lyžiarske stredisko lyžiarom ponúka kvalitné zimné rekreačné vyžitie. Na dĺžke 1100 m je k dispozícii jeden z najkvalitnejších slalomových svahov vo Vysokých Tatrách, ktorý je vhodný pre skúsenejších lyžiarov, ale aj pre začínajúcich lyžiarov.
 
V Tatrasvit SKI - nájdete červeno-čiernu zjazdovku prevýšením 240 m. V stredisku je možnosť zabezpečenia lyžiarskeho inštruktora a možnosť bezplatného parkovania. Lyžiarská škola, večerné lyžovanie, požičovňa lyží, občerstvenie.
 

Lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná

V obci Lučivná sa nachádza lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná - SKI Lučivná vám ponúka lyžovanie pod Tatrami v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.
 
V lyžiarskom stredisku Lúčivná nájdete štyri lyžiarske vleky a zjazdové trate ľahké až stredne ťažké s možnosťou večerného lyžovania. Milovníci zimných športov tu nájdu aj snowtubingovú dráhu.
 
K dispozícii je požičovňa lyžiarskych potrieb, lyžiarská škola a obchod. Bufet pod svahom ponúka 60 miest na sedenie v reštaurácii dennú ponuku polievok a hotových jedál nájdete tu širokú ponuku jedál rýchleho občerstvenia a bohatý výber teplých a studených nápojov.
 
Lopušná SKI - Je pre vás každoročná jarná lyžovačka obdobím kedy si môžete skvelo zalyžovať. Príďte sa rozlúčiť so zimou, užiť si skvelú jarnú lyžovačku v Tatrách a zabaviť sa s priateľmi.

Skvelá lyžovačka v lyžiarskych strediskách Lopušnej doliny.

Lyžovanie v Tatrách za dobrú cenu. Užite si lyžovanie s ideálnymi podmienkami pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kde sa dá ešte lyžovať v blízkosti nášho ubytovania:
 

Ski centrum Kubašok 

Ski centrum Kubašok
Ski centrum Kubašok lyžiarske stredisko Spišské Bystré. Ski centrum Kubašok sa nachádza neďaleko Popradu a Vysokých Tatier v obci Spišské Bystré, ktoré je vzdialené od Popradu len 8 km v areáli strediska je 5 vlekov, ski servis, inštruktori z lyžiarskej školy, požičovňa lyži a snowboardov, záchranná služba. Stredisko poskytuje veľmi dobré lyžiarske podmienky pre začiatočníkov i pokročilých, rodiny s deťmi i školy.
 

Hľadáte ubytovanie na lyžovanie?  My vám ponúkame ubytovanie pri SKI stredisku. Nájdete tu skvelé podmienky na lyžovanie a my vám ponúkame ubytovanie na lyžovačku.

Lopušná dolina ubytovanie

Lopušná dolina ubytovanie
Chystáte sa na dovolenku do Lopušnej doliny? Hľadáte ubytovanie s lyžovačkou v Lopušnej doline? Ubytovanie Lopušná dolina - my vám ponúkame ubytovanie v súkromí v rodinnom dome v meste Svit. Ak ste priaznivci lyžovania, alebo turistiky Lopušná dolina sa nachádza len 3 km od nášho ubytovania. Ponúkame Vám pekné a lacné ubytovanie v blízkosti lyžiarskych stredísk.

Ubytovanie Vysoké Tatry privát Svit Podskalka okr. Poprad

Ubytovanie Svit Podskalka - Mgr. Renáta Lukáčová Privát pod Tatrami. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami v meste Svit okres Poprad Východné Slovensko. Ubytovanie s ideálnou polohou na výlety do Vysokých Tatier a okolia. Naše ubytovanie je vzdialené len 3 km od SKI centra. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a turistov. Vhodné miesto na rodinnú dovolenku pod panorámou Vysokých Tatier.

Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky, alebo emailom.


Rezervácia ubytovania:

Mgr.Renáta Lukáčová,
Hájová 637/10, Svit 059 21, Slovakia
Telefón: +421 911 457 805
Telefón: +421 911 669 662 - communication in english
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovaniesvit.sk

Ponuka ubytovania.

private accommodation high tatras


Ahoj priatelia, kamaráti, známi, ale i tí, ktorých zatiaľ osobne nepoznáme. Cítite, že treba konečne vypnúť od každodenných starostí a povinností? Tak zrejme je tu čas a treba si oddýchnuť, načerpať nových síl a trošku zrelaxovať. Veríme, že práve voľba Vašej návštevy u nás bude pre Vás tou správnou a podarí sa Vám to. Každým dňom sa snažíme, aby chvíle, ktoré sa rozhodnete stráviť u nás, v domácom prostredí počnúc oddychom, vrátane zábavy, športu i celkového relaxu pre Vás znamenali skutočne príjemnú dovolenku.

Tak neváhajte. Tešíme sa na Vás


 
Podporte nás
Podporte nás
 
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK
×

Prihlásiť sa