Vysoké Tatry ubytovanie

Dovolenka Tatry

Dovolenka Vysoké Tatry ubytovanie s ideálnou polohou, na vašu dovolenku v Tatrách. Ponúkame Vám, ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie s deťmi Vysoké Tatry, na Vašu dovolenku v Tatrách.
 

Dovolenka s deťmi

Dovolenka vo Vysokých Tatrách môže byť pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Vyberte sa s celou rodinou do Vysokých Tatier na fantastickú rodinnú dovolenku. Užite si dovolenku s deťmi v Tatrách, je tu nádherne v každom ročnom období. Príďte a presvedčte sa o tom, že pobyt v Tatrách nemusí byť len o klasických zimných športoch a turistike, ale aj unikátnych atrakciách a zážitkoch. Čakajú tu na vás rôzne akcie a atrakcie pre deti aj dospelých.
 

Vysoké Tatry panoráma Tatier

Vysoké Tatry panoráma Tatier
Vysoké Tatry panoráma Tatier v zime (zasnežené Tatry). Panoráma Vysoké Tatry keď vyjde počasie, pohľad na zasnežené Tatry. Chystáte sa do zasnežených Tatier?  Tatry sú najobľúbenejším miestom, lebo sú úžasné a majestátne v každom ročnom období
 
Pohorie Vysoké Tatry panoráma Vysokých Tatier pohľad z Popradu. Z Popradu je nádherný výhľad na Vysoké Tatry. Aj v zime sú Tatry skvelým miestom na turistiku, výlety aj lyžovanie
 
Uvažujete o strávení dovolenky vo Vysokých Tatrách? Hľadáte rodinné ubytovanie pre dvoch, alebo ubytovanie pre rodinu s deťmi, prípadne pre skupinu v okolí Vysokých Tatier?
 

Ubytovanie s deťmi Tatry

Ubytovanie pre rodiny s deťmi Vysoké Tatry. My vám ponúkame pekné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách v rodinnom dome v podtatranskom meste Svit okr. Poprad.
 

Ubytovanie Tatry s deťmi

Lacné ubytovanie v Tatrách s deťmi. Ubytovanie Tatry s deťmi, naše ubytovanie na súkromí vám ponúka výhodnú polohu na výlety do Vysokých Tatier a širokého okolia s možnosťou rôznych dovolenkových aktivít.
 

Dovolenka Tatry

Ak sa chystáte stráviť dovolenku a hľadáte miesto kde to žije, tak príďte do Vysokých Tatier. Tatry sú nádherné v každom ročnom období a či tu strávite letnú alebo, zimnú dovolenku Vysoké Tatry vám majú stále čo ponúknuť. Jeseň vo Vysokých Tatrách je kúzelná.
 

Vysoké Tatry Štrbské Pleso jazero 

Jeseň vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso jazero Vysoké Tatry
Jeseň vo Vysokých Tatrách Štrbské Pleso jazero Vysoké Tatry sa považujú za najkrajšie počas jesene práve v tomto období je veľmi obľúbená jesenná turistika v Tatrách môžete si užiť najkrajšie jesenné túry. 
 
Vysoké Tatry ponúkajú nádhernú prírodu. Vyznačujú sa ideálnymi podmienkami na turistiku, horolezectvo, mountain biking, lyžovanie, rekreáciu a liečbu niektorých chorôb. Dynamicky sa v Tatrách rozvíjajú aj ďalšie atrakcie ako je golf či skijoring.
 

Turistika v Tatrách

Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky ponúkajú nenáročné túry vhodné aj pre rodiny s deťmi prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej náročné tatranské vrcholy ako aj prechody cez tatranské sedlá.
 

Strediská cestovného ruchu

Najvýznamnejšie strediská cestovného ruchu vo Vysokých Tatrách sú Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica. Centrá Vysokých Tatier sú východiskovými bodmi pre turistické trasy a lyžiarske svahy.
 
Vysoké Tatry pútajú záujem návštevníkov predovšetkým svojou krásou. Nádherou tatranských vrcholov a končiarov, hlbokých dolín, spevom vtákov či farbou tatranských lúk, Tatry majú  stále čo ponúknuť.
 

Gerlachovský štít 

Gerlachovský štít
Vysokým Tatrám dominuje najvyšší vrch Vysokých Tatier Gerlachovský štít (výška 2655 m), je najvyšším štítom Vysokých Tatier. Výstup na Gerlachovský štít je dostupný celoročne len v sprievode horského vodcu.
 

Tipy na výlety Tatry:

Lanovka na Skalnaté pleso 

Lanovka na Skalnaté pleso
Vysoké Tatry lanovky. Jedinečnými zážitkami hlavne pre deti sú výlety lanovkami na vrcholy Vysokých Tatier.
 

Mesto Vysoké Tatry

Mesto Vysoké Tatry sa rozprestiera na ploche 380 km2 a svojou rozlohou patrí medzi najväčšie mestá v Slovenskej republike. Tvorí ho 15 mestských častí, pôvodne samostatných osád, ktoré boli postupne integrované do jedného územného celku.
 

Cesta Slobody

Cesta Slobody je dopravnou osou celého územia mesta, ktorou sa návštevník približne za jednu hodinu dostane z najzápadnejšej mestskej časti Podbanské, cez všetky tatranské osady s výnimkou Dolného Smokovca, až na východnú hranicu mesta, do osady Tatranská Kotlina.
 

Tatranská železnica

Tatranská železnica
Tatranské elektrické železnice (TEŽ) zabezpečujú prepravu na trati Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso a na trati Starý Smokovec – Tatranská Lomnica. Električky sú najvýhodnejším dopravným prostriedkom vo Vysokých Tatrách. Tatranská električka spája všetky centrá Vysokých Tatier medzi sebou a prepája ich s Popradom.
 

Tatranská železnica

Prepravu vo Vysokých Tatrách zabezpečujú dva nosné dopravné systémy – Tatranské elektrické železnice (TEŽ) a Ozubnicová železnica (OŽ), ktoré spájajú hlavné centrá Vysokých Tatier.
 

Ozubnicová železnica (Zubačka) 

Ozubnicová železnica (Zubačka)
Zubačka Štrba Štrbské Pleso - Ozubnicová železnica Tatranská Štrba - Štrbské pleso. Zubačka jazdí zo Štrbského Plesa na Tatranskú Štrbu cez stanicu Tatranský Lieskovec. Zubačka zo Štrby je jeden z najznámejších a najobľúbenejších spôsobov dopravy na Štrbské Pleso, pre deti je to nezabudnuteľná atrakcia.
 

Starý Smokovec

Starý Smokovec najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada na úbočí Slavkovského štítu, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier. Starý Smokovec je administratívnym centrom mesta, ktorý spolu s Tatranskou Lomnicou a Štrbským Plesom patrí tiež medzi najvýznamnejšie tatranské strediská cestovného ruchu.
 
Ako sa dostať na Hrebienok? Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok. Najpohodlnejší prístup na Hrebienok poskytuje práve pozemná lanovka, alebo asfaltová cesta pozdĺž lanovej dráhy.
 

Lanovka na Hrebienok

Lanovka na Hrebienok
Lanovka na Hrebienok. Pozemná lanová dráha Starý Smokovec Hrebienok (1285 m n.m. horná stanica lanovky) je pozemná lanová dráha zo Starého Smokovca na Hrebienok, ktorej kabíny sú poháňané pomocou ťažného lana. Jazda trvá 7 minút, počas ktorej sa prekoná výškový rozdiel 255 m n.m..
 

Pešo sa na Hrebienok

Pešo sa na Hrebienok sa dostanete po asfaltovej ceste dlhej 2,9 km zo Starého Smokovca mierne stúpajúcou asvaltovou cestou resp. lesnom chodníku  s prevýšením 280 metrov, až úplne na vrchol. Cestu zvládnu hravo aj deti a starší ľudia (aj mamičky s kočíkom). Celý výstup na Hrebienok zo Starého Smokovca pohodovým tempom trvá približne 45 minút.
 
Ak navštívite Vysoké Tatry, potom Hrebienok určite navštívite. Nachádza sa 2,5 km od Starého Smokovca a môžete sa naň dostať buď peši, alebo pozemnou lanovkou.
V letnom období je Hrebienok ideálnym miestom nástupu na vysokohorskú túru po značených turistických chodníčkoch či už do dolín, k chatám alebo k vodopádom.
 

Hrebienok

Hrebienok
Hrebienok (1285 m) je veľmi dôležité turistické a lyžiarske centrum nad Starým Smokovcom, na juhovýchodnom úpätí Slavkovského štítu. Hrebienok je turistickým strediskom výstupov do Veľkej a Malej Studenej doliny, alebo na Slavkovský štít.
 
Zeleným značkovaným chodníkom z Hrebienka sa dostanete na Bilíkovú chatu, ďalej k Vodopádom Studeného potoka, kde sa zelený stretáva so žltým chodníkom, ktorý vedie pozdĺž Studeného potoka do Tatranskej Lesnej.
 
Červený značkovaný chodník (Tatranská magistrála) západným smerom pokračuje na Sliezsky dom, Popradské Pleso, Štrbské Pleso až do západných Tatier.
 
Východným smerom k Obrovskému vodopádu, Zamkovského chate, Skalnatému plesu a končí až v Doline Bielych plies.
 
Modrý značkovaný chodník vedie zo Starého Smokovca cez Slavkovskú vyhliadku cez Štrbavý hrebeň na Slavkovský štít.
 

Tatranské chaty

Krásna a podmaňujúca príroda, vznešené končiare či priezračne čisté plesá k tomu koloritu už neodmysliteľne patria aj vysokohorské chaty.
 

Bilikova chata

Bilikova chata
Horský hotel Bilíkova Chata sa nachádza na juhovýchodnom svahu Slavkovského štítu, na mieste s najvyššou úrovňou ochrany prírody v Tatranskom národnom parku. Lanovka Hrebienok je vzdialená 300 metrov.
 

Rainerova chata

Rainerova chata
Rainerova chata najstaršia zachovaná chata vo Vysokých Tatrách neďaleko Hrebienka, v blízkosti vodopádov Studeného potoka v nadmorskej výške 1301m. Bola postavená v roku 1863 Jánom Jurajom Rainerom. Po postavení chaty Kamzík v roku 1884 chata zanikla. Po rekonštrukcii v roku 1998 bola chata opäť otvorená a uvedená do prevádzky.
 

Vodopády v Tatrách

Studenovodské vodopády sú určite najkrajšie Tatranské vodopády, ktoré sa nachádzajú na krátkom úseku potoka od Rainerovej chaty, až po Bilíkovu chatu.
 

Vodopády Studeného potoka

Vodopády Studeného potoka
Vodopády studeného potoka. Studený potok vzniká z dvoch dlhých ramien zvaných malý a veľký studený potok, ktoré pramenia v 2017 m.n.m a 2128 m.n.m.dĺžka hlavného toku je 19 km. Kryštálovo čistá voda poskytuje vhodné životné prostredie mnohým vodným a pri vode žijúcim živočíchom. V týchto miestach je prirodzený výskyt pstruha potočného a hlaváča obyčajného. 
 

Tatranské plesá

Tatranské plesá
Tatranské plesá sú neodmysliteľnou súčasťou našich veľhôr. Tatranská príroda je bohatá na plesá. Prírodné poklady Vysokých Tatier, aj tak by sa dali nazvať plesá v Tatrách. Plesá sú jazerá ľadovcového pôvodu s krásnou priezračnou vodou rôznej farby. Najviac plies zo všetkých tatranských dolín má Veľká Studená dolina.
 

Štrbské Pleso

Štrbské Pleso
Štrbské Pleso ponúka okrem príjemných prechádzok okolo plesa aj niekoľko veľmi pekných turistických trás. Na Štrbskom Plese sa nachádza aj tzv. „Areál snov“, kde sa okrem iných zaujímavostí nachádzajú aj skokanské mostíky, sedačkové lanovky, areál pre deti a pod.
 

Štrbské pleso jazero

Štrbské pleso jazero
Najvyššie položená osada Štrbské Pleso ktorej pôvodné jadro leží okolo 19,76 hektárového jazera, druhého najväčšieho na slovenskej strane Vysokých TatierŠtrbské Pleso s nádherným krištáľovo-čistým jazerom.
 
 

Prechádzka v Tatrách 

Prechádzka v Tatrách
Nenáročná túra (prechádzka) okolo jazera, ktorú zvládnete aj s deťmi - zhruba 2,5 kilometrový chodník. Prechádzku si môžete vychutnať aj večer, keďže chodník je osvetlený. Deti poteší aj detské ihrisko, na ktoré po ceste natrafíte.
 
Zo Štrbského Plesa vás vyvezie 4- sedačková lanovka Solisko Express pod vrchol Predné Solisko, ktoré má výšku 2093 m.n.m. zo Soliska sa Vám naskytá panoramatický výhľad na Mlynickú či Furkotskú dolinu.
 

Túra na Popradské Pleso

Ako sa dostať na Popradské Pleso? Trasa (túra) Štrbské Pleso - Popradské Pleso je jednoduchá, v pohode ju zvládnu aj malí turisti. Končí pri Chate pri Popradskom plese. Ako už napovedá názov, pri chate sa nachádza Popradské pleso. V blízkosti chaty (asi 10 min.) sa nachádza tzv. „Symbolický cintorín“, ktorý je venovaný obetiam Tatier. Zvláštnosťou sú najmä ručne vyrezávané drevené kríže a kaplnka.
 

Popradské pleso

Popradské pleso
Popradské Pleso sa nachádza v Mengusovskej doline v nadmorskej výške 1494,3 m s hĺbkou jazera 17 m a plochou necelých 7 ha. Popradské pleso je svojou rozlohou štvrté najväčšie jazero. 
 
Prechádzka k Popradskému plesu je pohodová, s miernym stúpaním. Výlet zo Štrbského na Popradské pleso je skvelá voľba pre ľudí s horšou kondíciou, ktorí si chcú tiež užiť atmosféru Vysokých Tatier. Táto trasa je mimoriadne vhodná na turistické začiatky vašich ratolestí v našich najvyšších horách.
 
Z Chaty pri Popradskom plese môžete ďalej smerovať na Hincové plesá, na Rysy, do Vyšného Kôprového sedla, na Batizovské plesá, Sliezsky Dom, resp. na zastávku tatranskej električky na Popradské Pleso (cca. 45 min. po asfaltovej ceste). 
 

Veľké Hincovo pleso

Veľké Hincovo pleso
Veľké Hincovo pleso je najväčšie a zároveň najhlbšie karové jazero v slovenských Vysokých Tatrách. Leží v nadmorskej výške 1946 m s rozlohou 20,08 ha a hĺbkou 53 m. Nachádza sa v Hincovej kotline v hornej časti Mengusovskej doliny. 
 
Vysoko položené a neprístupné plesá mávajú rozmanitú farbu. Špecifická farba plies závisí od rozličných látok rozpustených vo vode. Charakteristicky sfarbené Zelené pleso nájdete v Doline Zeleného plesa pod Jastrabou vežou, Velické pleso objavíte zas vo Velickej doline.
 

Tatranské štíty

Tatranské štíty. Väčšina končiarov v hlavnom hrebeni dosahuje výšku viac ako 2000 m. Jeden z najobľúbenejších tatranských štítov, náš národný symbol prekrásny tatranský vrchol, ktorý sa stal ikonou nielen Tatier, ale celého Slovenska.
 

Kriváň

Kriváň
Kriváň (2494 m) majestátny charakteristický impozantný vrch v západnej časti Vysokých Tatier. Je to jeden z najvyšších vrchov.  Pre náročnejšieho turistu je veľmi pekná túra na Kriváň (nachádzajú sa tam aj reťaze). Výstup na Kriváň zo Štrbského plesa trvá cca 9 hod. Odmenou Vám bude okrem krásneho pohľadu na okolie aj príjemný pocit z výstupu na vrchol.
 

Vysokohorská turistika

Vysokohorská turistika
Vysokohorská turistika umožňuje spoznávať krajinu z hrebeňov Tatier. Máte možnosť vystúpať si na štíty ako Lomnický štít, Rysy, Slavkovský štít, Predné Solisko, Kôprovský štít alebo ďalšie.
 
Čakajú vás tu doliny plné plies a vodopádov, ako je Mengusovská dolina s Veľkým Hincovým a Popradským plesom, Kôprová dolina s Kmeťovým vodopádom, Mlynická dolina s vodopádom Skok či Vodopádmi Studeného potoka v Malej a Veľkej Studenej doline.
 
Vynechať by ste nemali ani Štrbské a Skalnaté pleso či rozličné športové a adrenalínové aktivity, ktorým sa v Tatrách dá venovať.
 

Skalnaté pleso

Skalnaté pleso
Skalnaté pleso leží v nadmorskej výške (1751 m) pôvodne nazývané Lomnické pleso je populárne vysokohorské jazero vo Vysokých Tatrách nad Tatranskou Lomnicou nachádza sa v Skalnatej doline. Jeho poloha pod tak pútavými vrcholmi a súčasne s dobrými výhľadmi na Podtatranskú kotlinu ho predurčila na jeden z najatraktívnejších turistických cieľov v Tatrách.
 

Vysoké Tatry turistika

Vysoké Tatry turistika
Vysoké Tatry turistika. V rámci pohoria Vysoké Tatry existuje nespočet turistických tratí a zaujímavých miest a záleží len od vás, ktoré si zvolíte. Milovníci turistiky a cykloturistiky si tu zaručene prídu na svoje. Okolie ponúka veľa turistických trás pre náročných turistov ale i nenáročné chodníčky pre rodinky s deťmi.
 
Náučné chodníky v Tatrách. Pre turistiku s deťmi je obzvlášť vhodné zvoliť si niektorý z tatranských náučných chodníkov, ktoré nezvyknú byť príliš časovo ani fyzicky náročné a popri tom, že na nich všeličo krásne uvidíte, aj sa dozviete zaujímavé informácie o prírode.
 

Vysoké Tatry lyžovačka

Užite si skvelú lyžovačku v TOP lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách. Lyžovanie vo Vysokých Tatrách umožňujú 3 moderné lyžiarske strediská – Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica, ktoré ponúkajú 24 km zjazdoviek rôznej náročnosti, zjazdovky vhodné pre vynikajúcich lyžiarov i začiatočníkov. 
 

Jaskyne v Tatrách

Jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne Slovenska. Okrem bizarných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Prehliadkový okruh má dĺžku 1370 m s prevýšením 125 m, na trase je 874 schodov. Pobyt v jaskyni trvá asi 70 min. Teplota v jaskyni sa pohybuje od 5 do 6,3°C. Počas prehliadky jaskyne môže návštevník obdivovať sintrové vodopády, pagodovité stalagmity, jazierka a mnohé ďalšie formy jaskynnej výzdoby. Lesná cesta k Belianskej jaskyni vedie z obce Tatranská Kotlina, niekoľko kilometrov severovýchodne od Tatranskej Lomnice. K vchodu v nadmorskej výške 890 m vedie náučný chodník s dĺžkou asi 1000 m, ktorý prekonáva výškový rozdiel 122 m. Výstup trvá asi 25 min.
 

Mestské časti Vysoké Tatry:

 
Podbanské. Vstupnou bránou do západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň.
 
Vyšné Hágy významná tatranská liečebná osada 8 km na východ od Štrbského Plesa. Začiatky Vyšných Hágov siahajú do r.1890, keď tu postavili prvú budovu, neveľkú turistickú chatu. Okolo nej sa zoskupili ďalšie skromné ubytovacie a stravovacie zariadenia.
 
Nová Polianka liečebná osada pri ceste Slobody na úpätí Gerlachovského štítu medzi Vyšnými Hágami a Tatranskou Poliankou. Kde sa nachádza Vysokošpecializovaný ústav pre pľúcne choroby
 
Tatranská Polianka liečebná osada v lesnatom prostedí južného úbočia Slavkovského štítu. V osade sa nachádza archeologická lokalita, odkryli tu dávnoveké opevnené sídlisko na tzv. Žltej stene vo výške 1020 m. Dosiaľ sa nepodarilo zistiť, komu patrilo a čomu slúžilo.
 
Tatranské Zruby rekreačná osada na západ od Starého Smokovca. Pôvodne sa nazývala Vojenské Zruby a vznikla r.1923 ako zrubový výcvikový tábor pre horské jednotky československej armády.
 
Nový Smokovec osada je východiskovou pre túry do dolín. Je bezprostredne napojená na Starý Smokovec, architektonicky s ním splynula.
  
Horný Smokovec obec vyrastala postupne od 30. rokov 20. storočia zo skupiny menších a skromnejšie vybavených súkromných penziónov, ozdravovní a obchodov v ústraní rušného Starého Smokovca.
 
Dolný Smokovec liečebná osada so špecializáciou na detskú tuberkulózu (kostnú a pľúcnu). Podnet na jej založenie dal r.1881 kežmarský učiteľ Jozef Bohuš, ktorý sa pokúsil vybudovať blízko Starého Smokovca cenove prístupný študentský turistický domov. Nedostatok kapitálu zmaril jeho snahu. Nájdete tu aj - Šrobárov ústav detskej TaRCH
 
Tatranská Lesná rekreačná osada medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou. Osada vznikla r.1930 zo sporadicky vybudovaných rodinných penziónov. Dnes je tu niekoľko penziónov, zotavovní a škola v prírode.
 
Tatranská Lomnica významná turisticko-rekreačná obec, východisko do centrálnej a východnej časti Vysokých Tatier. Tatranskú Lomnicu založil r.1892 v chotári Veľkej Lomnice uhorský lesný erár ako prvé štátne klimatické miesto vo Vysokých Tatrách.
 
Tatranské Matliare rekreačná osada, východisko do východnej časti Vysokých Tatier. V blízkosti terajšej osady stál už stredoveký majer veľkolomnického veľkostatku, ktorý zanikol - asi požiarom - na začiatku 15. storočia.
 
Kežmarské Žľaby neveľká osada medzi Tatranskými Matliarmi a Tatranskou Kotlinou v lesnom prostedí dolnej časti doliny Bielej vody.
 
Tatranská Kotlina liečebná osada pod severnými svahmi Kobylieho vrchu v Belianskych Tatrách. Podnetom k založeniu Tatranskej Kotliny ako turistickej bázy bolo objavenie Belianskej jaskyne. Pri ceste do Lendaku stála už dávnejšie lesnícka a kamenárska osada Kotlina aj s mlynom (terajšia Stará Kotlina).
 

Vysoké Tatry ideálne miesto pre Vašu dovolenku:

 

Rodinná dovolenka v Tatrách bude pre Vás nezabudnuteľný zážitok.

Príďte naplno relaxovať a načerpať pozitívnu energiu priamo v najkrajších slovenských horách Vysokých Tatrách. 

Radi vám poradíme čo treba vidieť vo Vysokých Tatrách, čo sa dá robiť a čo sa oplatí navštíviť v Tatrách, kam sa vybrať na výlet prípadne zaujímavosti v okolí, ktoré vás budú zaujímať.
A nie len Tatry, ale aj neďaleké Poprad Tatry a jeho okolie ponúka rôzne atrakcie, zaujímavosti, kultúrne pamiatky a je prepojené zo Svitom aj cyklistickým chodníkom.
 

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie Vysoké Tatry
My Vám ponúkame lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách ubytovanie v súkromí privát v meste Svit v 4 izbách s maximálnou kapacitou 1-19 miest.
Prídťe si užiť lacnú rodinnú dovolenku vo Vysokých Tatrách.
 

Rezervácia ubytovania

Ubytovanie Svit - Mgr. Renáta LukáčováVysoké Tatry ubytovanie 
Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo emailom.
Mgr.Renáta Lukáčová,
Ubytovanie Svit
Hájová 637/10, 059 21 Svit Slovensko
Telefón: +421911457805
Telefón: +421911669662 - communication in english
E Mail:   Kontakt
Web: www.ubytovaniesvit.sk

private accommodation high tatras 
Lokalita: 
Východné Slovensko | Prešovský kraj | Región Vysoké Tatry | Okres Poprad

Ponuka ubytovania cena ubytovania cenník ubytovania.

Podporte nás prosím

Ak boli naše stránky pre Vás užitočné alebo sa vám páčia môžete nás podporiť na sociálnych sieťach. Odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.

Podporte nás prosím na sociálnych sieťach odporučte nás Vaším známym a priateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Tatrách.
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn VK

Ubytovanie Tatry ubytovanie Vysoké Tatry dovolenka Tatry

Ubytovanie na Slovensku dovolenka s deťmi na Slovensku

Dovolenka Slovensko lacné ubytovanie Vysoké Tatry lacné ubytovanie na Slovensku rodinná dovolenka na Slovensku.

Lacné ubytovanie Tatry ubytovanie s deťmi ubytovanie pre dvoch pobyt v Tatrách dovolenka Tatry ubytovanie v Tatrách s deťmi lacná dovolenka ubytovanie pod Tatrami rodinná dovolenka.
Lacná dovolenka na Slovensku letná dovolenka dovolenka v zime dovolenka pre dvoch dovolenka s deťmi na Slovensku dovolenka v Tatrách ubytovanie lyžovanie.
Ubytovanie pri lyžiarskom stredisku

Ubytovanie izba č.1

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 5-lôžková izba bez balkóna s možnosťou prístelky. Poč...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie Tatry

Ubytovanie izba č.2

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 3-lôžková izba bez balkóna (bez prístelky). Počet lôžok 1 ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Ubytovanie v súkromí Tatry ubytovanie na súkromí Vysoké Tatry

Ubytovanie izba č.3

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 4-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Lacné ubytovanie

Ubytovanie izba č.4

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Samostatná 3-lôžková izba s balkónom s možnosťou prístelky. ...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Apartmán Tatry

Apartmán Tatry apartmán…

| Ubytovanie Tatry | | Dovolenka v Tatrách |

Apartmán Tatry apartmán Vysoké Tatry ubytovanie v apartmáne vo Vysokých T...

Cena ubytovania od: 15 €

| Ponuka ubytovania |
Ponuka ubytovania pozrite si ponuku ubytovania a vyberte si to najlepšie ubytovanie v Tatrách pre Vás rodinná dovolenka ubytovanie pre rodiny s deťmi.
Dovolenka na Slovensku s deťmi | Východné Slovensko | Prešovský kraj | región Vysoké Tatry | mesto Svit | okres Poprad | Ubytovanie Slovensko
Lacné ubytovanie na Slovensku lacná dovolenka na Slovensku s deťmi.
×

Prihlásiť sa